Общи форуми > Общи приказки

Пътна помощ-гр.София

(1/2) > >>

пътнапомощ:
Здравейте, предлагам пътна помощ намирам се в град София но обслужваме цяла България! Цените за членове на форума са:
Автомобил в София независимо от къде до къде цена: 35 лева
Бус в София цена: 50 лева
Джип в София: 45 лева
Извън градски курсове цена: 0,65 стотинки на километър като се таксува в двете посоки!
Телефон; 0876 63 73 31

Speeder:
Ще помоля участниците на форума да споделят дали цените предложени в тази тема са конкурентни на останалите пътни помощи или са стандртни тарифи.

Ако цените са наистина по-ниски от масово предлаганите услуги темата остава, ако ли не я трия.


Моля за мнение тук в темата или на лични съобщения!

Toni_Kazi4ane:
За сега за София съм плащал тарифи между 30 - 40 лева.

пътнапомощ:
Колега сам можеш да провериш най-големите в бранша СБА взимат за идване 40 лева за качване на колата 15лв за липса на кука +20 лв и т.н. средно при тях излиза не по малко от 65-70 лв, извън градски курсове таксуват 1 лв в посока почти двойно на цената която аз съм дал за колеги от форума!
Другите колеги работят на същия принцип
Давам тези цени за колеги от форума без условности дали са в движение и ще използвам ли лебедка, дали има кука или няма това не ме интересува цената е фиксирана и гарантирам, че няма такава цена за лицензирана пътна помощ изобщо в България!
Може да се разрови всеки в интернет и да прочете и сравни цените но като прочете внимателно допълнителните такси който са опоменати!!!
Промоция имам дори ако разстоянието е под 1 км цената е 30 лева!

Smooth_Dog:

--- Цитат на: пътнапомощ в Май 21, 2016, 16:13:48 ---..., че няма такава цена за лицензирана пътна помощ изобщо в България!
Може да се разрови всеки в интернет и да прочете и сравни цените но като прочете внимателно допълнителните такси който са опоменати!!!
Промоция имам дори ако разстоянието е под 1 км цената е 30 лева!

--- Край на цитат ---
Тук, във Варна, обикновено ми взимат между 20 и 30 лв и никога не е ставало въпрос за куки, или каквито и да било други такси. Един път извадиха колата от канавката край пътя и пак нямаше подробости.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия