Автор Тема: Новини относно форума  (Прочетена 178255 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 16, 2012, 15:29:42
Отговор #110

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Допълнение в правилата на раздел "Продава" , точка 2. :  http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=1755.0
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 02, 2013, 01:20:23
Отговор #111

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Представяме Ви новият под-раздел "Личности в автомобилната история".

http://www.classiccar-bg.com/index.php?board=63.0

За момента ще остане под-раздел на "Общи приказки" .
Бихме отделили нов раздел само ако наистина видим, че идеята намира поддръжници тук и темите се множат.
Темите, които ще намерите там очертават тематиката.

Поздрави,

ClassicCar-bg.com Team
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 15, 2013, 11:51:45
Отговор #112

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Колеги, потребителят с ник jammiemirror e отстранен от форума поради опити за насаждане на омраза и груб език.
Това е не просто единична проява, а систематично поведение, прераснало в директна и непровокирана обида към потребител и забележете - към автомобила му.
Дори да предположим, че в нападката му има силна личностна основа, която не ни е известна, то няма как да си обясним епитетите, с които той характеризира дадения автомобил и техническите му данни.
Това е недопустимо!
Всеки е добре дошъл да представи своята ретро или класическа кола в този форум.

На второ място, но не и по значение - чрез Classiccar-bg, той обижда и друг форум.
Разграничаваме се от определенията, които потребителят използва по отношение на Офф-роуд форума.
Не желаем и не търсим конфронтация с други форуми на автомобилна тематика.

Ние сме силни с РАЗНООБРАЗИЕТО, което представляваме!

Март 15, 2013, 13:06:03
Отговор #113

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Колеги, потребителят с ник jammiemirror e отстранен от форума поради опити за насаждане на омраза и груб език.
Това е не просто единична проява, а систематично поведение, прераснало в директна и непровокирана обида към потребител и забележете - към автомобила му.
Дори да предположим, че в нападката му има силна личностна основа, която не ни е известна, то няма как да си обясним епитетите, с които той характеризира дадения автомобил и техническите му данни.
Това е недопустимо!
Всеки е добре дошъл да представи своята ретро или класическа кола в този форум.

На второ място, но не и по значение - чрез Classiccar-bg, той обижда и друг форум.
Разграничаваме се от определенията, които потребителят използва по отношение на Офф-роуд форума.
Не желаем и не търсим конфронтация с други форуми на автомобилна тематика.

Ние сме силни с РАЗНООБРАЗИЕТО, което представляваме!
Логичен завършек , разгеле! ;)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Март 15, 2013, 13:16:10
Отговор #114

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Ами след като демонстрираме пълна колегиалност, добронамереност и добри чувства към Офроуда, да се надяваме, че най-накрая и от там ще повее същото? Имам предвид, колкото пъти някой публикува там линк към нашия форум, той моментално изчезва! Сякаш един линк към класиккар ще им изяде хляба, намали популярността, отблъсне рекламодателите или коооой знае какво, но със сигурност катастрофично!  ;) А става въпрос за абсолютно некомерсиален форум, без продажби на продукти, без никакви реклами, без каквато и да е конкуренция на дейността /и нетърговска, и търговска/ на Офроуда. Иначе известно е, че както повечето тук, там също участвам, ежедневно съм там, харесва ми, но описаното по-горе непровокирани и излишно отношение, което бих определил като враждебно и недобросъседско, никак не ми харесва. - мое собствено мнение, неангажиращо никого и нищо  :)

Март 15, 2013, 17:27:14
Отговор #115

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Екипът на всеки форум си преценява сам за себе си каква политика ще води - взаимната размяна на линкове е добре дошла за всички но всеки си знае.

Като цяло дадохме втори шанс на човека макар и с риск някои от вас да са си помислили че не се грижим за благото на всички, но той се издъни и не оправда доверието. Цялата тази злоба - не си заслужава. Излизайте по-често на слънце отразява се добре на настроението а от там и на поведението :D

Март 16, 2013, 10:35:01
Отговор #116

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Преди време бях с бан зареди този тип ако си спомняте..... :(Имах желанието с линкове от други форуми да предпазя този...но получих бан... :(Чувствах се зверски обиден.. >:(.Важното е,че справедливоста възтържествува. :)
« Последна редакция: Март 16, 2013, 10:41:22 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>

Март 16, 2013, 18:53:20
Отговор #117

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Преди време бях с бан зареди този тип ако си спомняте..... :(Имах желанието с линкове от други форуми да предпазя този...но получих бан... :(Чувствах се зверски обиден.. >:(.Важното е,че справедливоста възтържествува. :)
Ти не беше с бан заради него, а заради себе си че му се вързваш на акъла. ;)
Имаше два варианта - да отстраним и двама ви още тогава и да не се занимаваме изобщо с детайлите, или да ви дадем по още един шанс ако решите да се държите човешки. Ти очевидно се усети.. той не чак толкова.  :shy:

Март 28, 2013, 19:06:19
Отговор #118

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Извинявам се за прекъсването - исках да спра сървъра за малко за да добавя една част, но явно нещо при спирането виртуалната машина не се е спряла като хората и имаше нужда да се пусне ръчна проверка на файловата система.

Забавянето дойде от това че така и не ми беше ясно как да си пусна remote desktop-a на виртуализатора и от разните му опити го почупих та ми отне време докато възтановя нещата. Сега мисля че всичко е окей и даже научих нещо ново. fsck you oracle!

Март 30, 2013, 16:21:55
Отговор #119

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 366
На мене ми излизаше допреди малко, че имам бан може би е било от това :)