Автор Тема: Новини относно форума  (Прочетена 178316 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 26, 2011, 14:57:49
Отговор #70

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Да, хубаво ще е да се направи една отделна рубрика с обяви за отдаване на автомобили под наем.
И там всеки си спуска отделни ояви с разни ракурси на колата/колите, както и данни за контакти.
В Американския Форум, рубриката ни е- Автомобили за балове, сватби и филми ... :)
Или нещо такова, не помня точно заглавието.

Благодарение и на тази рубрика, аз лично тази година, навъртях поне 2-3 дена снимки, основно за филми, и някой и друг бал.
Предишни години, даже бая повече съм снимал колите ми по филми, пак покрай такива обяви.

От днес е увеличено времето за което можете да си редактирате писанията (от 15 минути на 1 час).
Да, благодаря, много полезно е това удължение.
Аз лично, като новодошъл при вас, имам навика, и още ентусиазма, хахах, :)) да пускам дълги постове.
И ако работата ми наложи да прекъсна и времето е изтякло, става някак си накъсана идеята, и кореспонденцията. :)

Декември 26, 2011, 15:26:44
Отговор #71

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Да, хубаво ще е да се направи една отделна рубрика с обяви за отдаване на автомобили под наем.
И там всеки си спуска отделни ояви с разни ракурси на колата/колите, както и данни за контакти.
В Американския Форум, рубриката ни е- Автомобили за балове, сватби и филми ... :)
Или нещо такова, не помня точно заглавието.

Благодарение и на тази рубрика, аз лично тази година, навъртях поне 2-3 дена снимки, основно за филми, и някой и друг бал.
Предишни години, даже бая повече съм снимал колите ми по филми, пак покрай такива обяви.

Люси,има такава рубрика тук:
http://www.classiccar-bg.com/index.php/board,98.0.html
 :)

Декември 27, 2011, 01:07:58
Отговор #72

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Форума е преместен на друга физическа машина, тъй като виртуалната която работеше сравнително стабилно до момента започна да издъхва от завишеното натоварване което генерирахте по празниците. :)

Това всъщност е добра новина за вас, тъй като говори само че форума върви в правилната посока  :))
... и съответно лоша за мен тъй като трябва да му търся малко по-подходяща платформа...

p.s. галерията и статистиката (@speeder) няма да работят до второ нареждане. Галерията ни върши добра работа между другото, тъй като дори и да не ви е интересна на вас, това съвсем не значи че бива пропускана от търсещите роботи  >:D
« Последна редакция: Декември 27, 2011, 01:10:23 от afx »

Декември 27, 2011, 12:14:02
Отговор #73

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Да, хубаво ще е да се направи една отделна рубрика с обяви за отдаване на автомобили под наем.
И там всеки си спуска отделни ояви с разни ракурси на колата/колите, както и данни за контакти.
В Американския Форум, рубриката ни е- Автомобили за балове, сватби и филми ... :)
Или нещо такова, не помня точно заглавието.

Благодарение и на тази рубрика, аз лично тази година, навъртях поне 2-3 дена снимки, основно за филми, и някой и друг бал.
Предишни години, даже бая повече съм снимал колите ми по филми, пак покрай такива обяви.

Люси,има такава рубрика тук:
http://www.classiccar-bg.com/index.php/board,98.0.html
 :)

А идеално, мерси!
Ама нещо в момента не мога да я отворя тая рубрика.
А и качването на снимки с повече от 50-100 кб обем на снимка, гледам е затруднено...
Нещо не става въобще сега.
Тоест като се пренесе форума на новия сървър, тогава ще може да се кават по големи снимки, така ли? :)

Декември 27, 2011, 17:11:15
Отговор #74

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Лимита ще е 64 MB за сега. Пробвай пак - трябва да работи.

Декември 28, 2011, 12:53:12
Отговор #75

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Лимита ще е 64 MB за сега. Пробвай пак - трябва да работи.
Работи перфектно, благодаря.  :)

Март 02, 2012, 17:03:45
Отговор #76

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Monza си взе 3 месеца отпуска от форума поради отправени обиди. Имайте предвид че не изпитваме задоволство да наказваме хората, но и нямаме намерение да се занимаваме с поведение което отдавна трябва да сме надраснали след векове цивилизация.

Запазете добрия тон - пролетта идва и очаквам повече усмивки на лицата Ви - повече срещи на живо извън компютрите и мегапикселите. Предполагам и самия Monza е добре дошъл да изпие по една бира с някои от Вас ;)

Останете със здраве.
« Последна редакция: Март 02, 2012, 17:09:33 от afx »

Март 04, 2012, 03:54:37
Отговор #77

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Тази вечер реших да направя upgrade на форумния софтуер. Ако забележите нещо нередно сигнализирайте навреме!

Добавих (най-сетне) така желаното от вас поле за Skype в профилите.

Поздрави! :)  O:-)

Март 06, 2012, 15:57:35
Отговор #78

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Тази вечер реших да направя upgrade на форумния софтуер. Ако забележите нещо нередно сигнализирайте навреме!

Добавих (най-сетне) така желаното от вас поле за Skype в профилите.

Поздрави! :)  O:-)

http://www.classiccar-bg.com/index.php/board,98.0.html - не работи връзката за отдаването под наем (има я 3-4 мнения по-нагоре в тая тема).

Март 06, 2012, 16:37:41
Отговор #79

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
ползвай
http://www.classiccar-bg.com/index.php?board=98.0
вместо
http://www.classiccar-bg.com/index.php/board,98.0.html

това най вероятно ще остане така.