Автор Тема: Mazda 626 - показна реставрация  (Прочетена 402954 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 05, 2020, 11:28:59
Отговор #890

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
Темата е много интересна, но вече ми се изтърпя търпилото да я видим готова, имам чуството, че правиш Хеопсовата пирамида или Китайската стена, много труд и перфекционизъм.
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.

Март 05, 2020, 11:42:44
Отговор #891

Неактивен S15

  • Публикации: 843
 
Темата е много интересна, но вече ми се изтърпя търпилото да я видим готова, имам чуството, че правиш Хеопсовата пирамида или Китайската стена, много труд и перфекционизъм.


      Ами нямам много време и последните 3-4 месеца съм ходил при колата 2-3 пъти. А и позагубих скорост  :D .  На практика е готова има едно две неща и тази пролет трябва да я мина на преглед. Но това не пречи да пълня "склада" с последните оригинални части на планетата  :D :D :D

      п.п. страхувам се, че като свърша с проекта няма да имам какво да правя, а никак не искам друг проект. Отново - не!

Март 05, 2020, 16:49:10
Отговор #892

Неактивен Acropolis 1800

  • Публикации: 163
      п.п. страхувам се, че като свърша с проекта няма да имам какво да правя, а никак не искам друг проект. Отново - не!
Много е просто: помагай на други ентусиасти срещу (разумно) заплащане  :) Този невероятен опит и експертиза трябва да се прилагат.
82 Шкода 120L, прецизна чехословачка без точка ръжда, продадена
85 БМВ 520i, красива италианка с оригинални спойлери Зендер и джанти Алпина, продадена
95 Понтиак Гранд АМ, Спорт Седан, профсъюзен американец, продаден
87 Москвич 2140, отчаян руснак, оригинален соц тунинг и картичка на Саманта Фокс, продаден
97 Ситроен Ксантия СТ Турбо Актива

"Шъ карам като луд!"
"Докато не пукна аз шъ съ качвам на колата!"
Дядо Стефан от Сливен, 92 годишен

Март 06, 2020, 21:43:29
Отговор #893

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Точно така.
Отвори си собствен сервиз, колкото и малък да е.
Или започни работа в такъв.
Мога да ти съдействам, стига да решиш, имам хора, които ще ти дадат пари, за да направиш подобни неща.





Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Март 06, 2020, 22:13:11
Отговор #894

Неактивен S15

  • Публикации: 843
Точно така.
Отвори си собствен сервиз, колкото и малък да е.
Или започни работа в такъв.
Мога да ти съдействам, стига да решиш, имам хора, които ще ти дадат пари, за да направиш подобни неща.


         Чудесно е, че някой ми гласува такова доверие и дори финансова подкрепа. Едно подобно начинание обаче излиза от рамките на хобито, свързано е с нови отговорности
и със сигурност би променило доста ежедневието ми. Подобно решение не се взима лесно особено, ако гледаш на нещата отговорно. А и нали разбираш от видяното до сега, че
определено имам проблем със сроковете  :D 
         Все пак темата има потенциал и дава "храна" за размисъл.

Март 06, 2020, 22:48:08
Отговор #895

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3691
Ако някога решиш да се занимаваш професионално тези съвети трябва да ги получиш от финансист,икономист и счетоводител ... решението "проба-грешка" в днешно време не е добра основа ...
Това е съвет!
Успех!
retrobs.com

Март 06, 2020, 23:20:37
Отговор #896

Неактивен S15

  • Публикации: 843
Ако някога решиш да се занимаваш професионално тези съвети трябва да ги получиш от финансист,икономист и счетоводител ... решението "проба-грешка" в днешно време не е добра основа ...
Това е съвет!
Успех!


         Тук сме на съвсем еднакво мнение. Свършването на дадена работа е едно, но реализирането на печалба от подобен бизнес опира до изброените други професии по горе.
Има толкова много фактори и всички влияят на т.н. бизнес план. Имам познати с предприемачески опит и знам, че точно там се счупват нещата. Доста от хората реализирали успешен бизнес работят със задгранични поръчители или партньори.
         Е накрая всичко зависи от това, колко голямо искаш да бъде. Може пък и да ти остава време за кафе ;)  Така де за какво са ти пари, ако нямаш време да им се порадваш.

Март 07, 2020, 01:47:36
Отговор #897

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Ще те свържа с човек с редки коли, който има сервиз.
Ще работиш за него, без да се спазват срокове.
В сервиза се правят само неговите коли.
Бакалавър и магистър по финанси съм.
Освен всичко друго. :shy:
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Март 16, 2020, 20:12:02
Отговор #898

Неактивен rashko48

  • Публикации: 79
Помогни ми за части и за моя нов проект прелюд 1 генерация ако можеш разбира се

Март 16, 2020, 20:13:02
Отговор #899

Неактивен rashko48

  • Публикации: 79
Ще ти бъда много благодарен