Автомобили > На изток от Желязната завеса

Trabant - Ханс Монтанчанина

<< < (2/14) > >>

hydrometalique:
13 годишен ....
с двегодишна история в страстта си към Трабитата ...
Поклон, мога само да се поклоня на такива деца като теб. И двойно по-дълбок поклон на родителите ти !

Trabi71-90:
Много Ви благодаря за хубавите и прекрасни думи! Аз още от малък харесвам ретро колите и любимата ми бе Москвич, иначе и Волгите, и Ладите и всички останали автомобили харесва. Това си е страст. Аз лично обичам да съм различен от съучениците и приятелите ми.
Колкото до огледалото- ще се постарая да намеря същото и за дясната врата(огледалото е ладово). Ето нов линк към снимките: https://picasaweb.google.com/102198656891196423151/6300108443985566001#6300118314019250546

Trabi71-90:
Добър вечер! Всеки ден си намирам някаква работа по трабанта и днес цял следобед работих по таблото. Постарах се да го лъсна в буквалния смисъл, разкарах магнитите и боядисах капака на контактния ключ и капака на радиото. Според мен се получи доста добре и километража пасва вече както трябва.




Също така търся капак за таблото дето се слагат ключа за фаровете и чистачките.

Viva_lancia:
Браво!!!
Наистина за 13 годишен ти правя евала, но евала и на баща ти, че ти помага финансово да си сбъдваш мечтите. По добре с коли отколкото с разни тревни глупости да се занимаваш. Продължавай в същия дух, трабито е страхотно.

m_g:
Поздравления за Трабанта! И аз проимах първата ми съвсем моя кола на 13. Жигули. Сега, след вече почти 20 години, още я имам и колата, и тръпката да се занимавам с нея (ако и последния уикенд да ми скъса нервите)...
Бих ти препоръчал да си потърсиш от старите гедерейски огледала - за 600 и за Вартбург 311. Хващат се на рамката на вратата. Изпадат тук - там. Не слагай Ладово - не му стои на Трабанта.
Можеш да боядисаш дуропластовата част на тавана в друг цвят - така е на делуксите - вишнево червен, син или какъвто ти харесва.
Стари гедерейски дреболии съм мяркал в магазинчето на ул. Йордан Цеков 15 в Монтана - иди виж, ако не си ходил.

 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия