Автомобили > British Classics

Раздел "Английски автомобили"

(1/3) > >>

Speeder:
Всички собственици и привърженици на английски автомобили са добре дошли да споделят ценна информация и снимков материал в този раздел.

Gegawat:
Jaguar E-type... това е достатъчно. Велик автомобил.

Има нещо в тази кола, което ми допада супер много... Не мога да определя какво, но за мен E-type е недостижима мечта. Като малък имах плакат на тази кола над леглото.

baccara:
kolegi az jiveq v Angliq i znam mnogo saitove tuk za stari avtomobili,no tesa dosta skupi4ki tuk,ako nqkoi iska nqkakva stara angliiska kola neka mi pishe moga da proverq kolko struva i spodeleta koi model vi haresva

Колеги, аз живея в Англия и знам много сайтова тук за стари автомобили, но те са доста скъпички ту, ако някой иска някаква стара английска кола нека ми пише мога да провер яколко струва и споделете кой модел ви харесва.

madboy:

--- Цитат на: Gegawat в Декември 13, 2010, 11:57:20 ---Jaguar E-type... това е достатъчно. Велик автомобил.

Има нещо в тази кола, което ми допада супер много... Не мога да определя какво, но за мен E-type е недостижима мечта. Като малък имах плакат на тази кола над леглото.

--- Край на цитат ---

Страхотен автомобил ,автомобил МЕЧТА !!!
Наистина тази снимка казва всичко  ;D

radoslav94:
Английските класики са едни от най-красивите ретро автомобили поне за мен

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия