Реставратори > Реставраторски работилници

Shark vintage Garage

(1/2) > >>

[BUL]-Flosh:
 Здравейте,първо да се представя.

Казвам се Стефан Димитров досега работих върху моят проект за реставрация на BMW e21, но вече почти приключих с  изкърпването на колата и реших да превърна хобито в работа. Нямам много години професионален опит но се старая всичко да го правя качествено и да използван най-качествени материали. По долу съм показал малко снимки от работата по моят проект.

Надявам се да мога да помогна на други ентусиасти решили да се захванат с реставрация като мога да им предложа следните услуги:

-разоборудване и оборудване на автомобила
-подмяна на прагове
-подмяна на вежди
-изграждане и подмяна на подови панели
-доставка на вежди, прагове, подови панели и други най-различни панели нужни за реставрацията на автомобила
-антикорозионна защита с най-качествени материали
-ребилд на двигатели
-почистване и боядисване на части от окачването
-всякакъв вид механична работа по окачването и механиката на автомобила
-боядисване и полиране на джанти

Засега работя в малък гараж като мога да поема само един автомобил. Като техника разполагам с голяма гама пневматични и електрически инструменти и разбира се телоподаващо.

За контакти на Л.С или тел: 0885 905 445

Приемам всякаква критика и съвети!!!

Малко снимки от моя проект:



и снимки от работата по съживяването на едно желязо м20б25 строук на 2700cc, който бе насаден в BMW e30 convertible


и вече насаден в коша

РумбатаБс:
Здравей!
Това,което ще напиша сигурно няма да ти хареса но ти доколкото освен,че си правиш реклама искаш и съвет?
Та,майсторите дето "ремонтират" всичко (от диференциали,двигатели,та се стигне до тенекеджийство и боядисване) не ми ги хвали.
Специализирай се в сфера,която най ти допада и давай напред!
Успех!

[BUL]-Flosh:

--- Цитат на: РумбатаБс в Юли 15, 2016, 21:45:32 ---Здравей!
Това,което ще напиша сигурно няма да ти хареса но ти доколкото освен,че си правиш реклама искаш и съвет?
Та,майсторите дето "ремонтират" всичко (от диференциали,двигатели,та се стигне до тенекеджийство и боядисване) не ми ги хвали.
Специализирай се в сфера,която най ти допада и давай напред!
Успех!

--- Край на цитат ---
Лично аз се занимавам само с тенекеджийство-то, друг се занимава с останалите неща :)

РумбатаБс:
Добрееее,бих желал да се запознаем и да си стиснем ръцете,колега!

[BUL]-Flosh:

--- Цитат на: РумбатаБс в Юли 15, 2016, 22:40:11 ---Добрееее,бих желал да се запознаем и да си стиснем ръцете,колега!

--- Край на цитат ---
За мене ще е удоволствие.

п.с На 19ти ще съм в Бургас и ще имам малко свободно време.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия