Автор Тема: Монтаж и ремонт на гюруци?  (Прочетена 11722 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 15, 2016, 14:21:04
Прочетена 11722 пъти

Неактивен Kuncavia

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Здравейте на всички,

Съжалявам, че първото ми мнение в този форум трябва да е с въпрос, но ударих на камък. От скоро притежавам Golf MK1 Cabrio. Тавана тече, но така или иначе колата стои в гараж. Намерих оригинален плат от Германия, на доста хубава цена, оразмерен, като единствено трябва да се монтира задното стъкло. След близо месец проучвания на фирми производители на гюруци, видове платове, се оказа, че по-сложно е да намериш някой който да го монтира. Търся някой, който се занимава с това. Имал съм предложения от типа "то е лесно, дай ще го направим" и подобни. Търся човек с опит. Отделно има някои механични части, които искам да се проверят и всякакви такива дреболии на тази тематика.

Поздрави,
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 14:29:55 от dido1903 »

Юли 15, 2016, 18:59:54
Отговор #1

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Здрасти, аз не че ще помогна, но поне да те улесня - ако се обозначиш, най-вероятно ще получиш повечко отговори.
Успех !

Юли 15, 2016, 19:50:51
Отговор #2

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Дай малко информация къде се намира автомобила .... би ли поел транспортните разходи от София до Добрич (примерно)?
Как да ти помогнем (както запита колегата)?
retrobs.com

Юли 18, 2016, 19:15:14
Отговор #3

Неактивен Kuncavia

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
В крайна сметка от толкова писане забравих да кажа, че търся някой който да смени гюрука  :o Плата съм го капарирал и ще го произведат по номера на рамата ми (явно има някакво значение). Трябва да се монтира задното стъкло с уплътнението на самия плат и вече самия таван да се замени. И някой да хвърли едно око на механичната част на тавана и да кажа, кое е добре да се смени. Включително съм поръчал и амортисьорите на тавана, само трябва да ходя да си ги взема. По принцип търся някой за София, тъй като колата за момента се намира тук и ще ми спести пътя до Добрич. В краен случай ако няма вариант мога да я закарам до Добрич като ми пристигне плата и да го направим там. Въпроса е да стане "един път".

Поздрави,

Ноември 17, 2016, 18:38:29
Отговор #4

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Мой приятел има такъв и трябва да го възстанови.
Затова нека всеки, който е минал по този път да пише тук.
Или знае кой и къде прави такива неща, пак да пише.
Предполагам, че ако отида във Вилнер, могат да ме насочат, но целта ми е да събера информация, която е проверена, а не предположения от вида , "питай еди къде си" или "мисля че еди кой си".

Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Ноември 17, 2016, 18:45:13
Отговор #5

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ами,без да се замислям препоръчвам Ванката (Естео) .... номерът му е в телефонния указател или както се наричаше .... !
retrobs.com

Юли 12, 2020, 10:24:53
Отговор #6

Неактивен Didona

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Имам проблем с гюрука на едно цлк 200,смених уплътненията, имаше две незначителни дупки които също оправих, 2 дена валя дъжд 1 капка не капна, заминах по работа и след като се върнах в краката на задните места беше гьол, някакъв съвет, вече съм потресен и незнам какво да правя, четах някъде из форума че колега си е поръчал плат за гюрука за голф да му го ушият в германия по номера на рамата, ако някои знае как да се свържа с него или някакво инфо някои да ми ушие нов гюрук ще съм му много благодатен, това е последното което мога да направя и ако не ср оправи я хвърлям за скрап, благодаря предварително

Юли 12, 2020, 11:54:47
Отговор #7

Неактивен Nik1600GT

  • Публикации: 1170
Имам проблем с гюрука на едно цлк 200,смених уплътненията, имаше две незначителни дупки които също оправих, 2 дена валя дъжд 1 капка не капна, заминах по работа и след като се върнах в краката на задните места беше гьол, някакъв съвет, вече съм потресен и незнам какво да правя, четах някъде из форума че колега си е поръчал плат за гюрука за голф да му го ушият в германия по номера на рамата, ако някои знае как да се свържа с него или някакво инфо някои да ми ушие нов гюрук ще съм му много благодатен, това е последното което мога да направя и ако не ср оправи я хвърлям за скрап, благодаря предварително

Нов с много добро качество ето тук http://www.car-hood.co.uk/clk-a209-h607
Поръчвал съм от тези англичани за Голф 1 ... перфектно "ляга" и не пропуска. Работят по поръчка - плаща се и точно след 2 седмици пращат. Цената за този Бенц е около 1100 лева и за съжаление 2+ тази на Голф 1, но качеството мисля ще е отлично.
Ето това дойде за 1цата и нямаше никави проблеми.

 

Юли 12, 2020, 12:49:53
Отговор #8

Неактивен Didona

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Приятел много ти благодаря, сега ще им пиша ако е найстина 1100лева няма да мисля грам, златен ми е този мерцедес, лошоти е че съм влюбен в него и има сантиментална стоиност за мен и вече съм отчаян колко пари съм пръснал по него

Януари 28, 2022, 11:51:34
Отговор #9

Неактивен NOVATOR

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Приятел много ти благодаря, сега ще им пиша ако е найстина 1100лева няма да мисля грам, златен ми е този мерцедес, лошоти е че съм влюбен в него и има сантиментална стоиност за мен и вече съм отчаян колко пари съм пръснал по него
Здравейте новак съм ,но искам да знам.
Колега поръча ли си гюрук и какви са ти впечетленията кой ти го монтира? Сподели