Автор Тема: Wartburg 353 rally реплика  (Прочетена 24612 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 18, 2023, 21:22:39
Отговор #100

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 363
Краищата на броните могат да се въртят,предна дясна може да се ползва за задна лява и предна лява за задна дясна :)

Януари 07, 2024, 18:50:30
Отговор #101

Неактивен to6ko_opc

  • Публикации: 245
Краищата на броните могат да се въртят,предна дясна може да се ползва за задна лява и предна лява за задна дясна :)
Ясно,много благодаря,все още търсим.По колата имаше застой,защото Митко бърза да  направи халето за бластиране,с водната помпа имахме дерзания,дали да минем на електриеска,или да оставим оригиналната,Митко,както и аз държим да не бягаме от оригинала,но от 1 година търсим стандартна водна помпа и няма намиране,единствено от Германия за 290евро и накрая решихме да е електриеска.
Ето какво свърших по колата
Сменихме генератора с по мощен такъв от  Голф2 1.6ТД,защото стандартния е доста слаб,а сега ще имаме доста консуматори,4 рали халогенна,ел перка,водна помпа и бензинова

сложих и резонатора

Монтирах и водния радиатор,за целта се наложи малко да поорежа маската,и си заспа се едно е от там


направих и стойка за 3-те бобини


изработих и стойката за водния казан,правих я по снимки на оригинален състезателен Вартбург,а самия казан са ползвали от Шкода,нов неможахме да намерим и за това му подарих един в доста добро състояние

водната помпа

и една снимка с монтирана предница

Януари 07, 2024, 19:31:02
Отговор #102

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3674
"Чееерно и бяло .... " и малко червено :)
Вижда се релефен номер на предната напречна греда на рамата/шасито ... това към VIN кода ли е?
retrobs.com

Януари 07, 2024, 21:25:45
Отговор #103

Неактивен to6ko_opc

  • Публикации: 245
"Чееерно и бяло .... " и малко червено :)
Вижда се релефен номер на предната напречна греда на рамата/шасито ... това към VIN кода ли е?
[/quote
Да това му е VIN кода.


Януари 08, 2024, 07:58:04
Отговор #104

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 363
Каква електрическа помпа ползвахте,аз на единия ми Вартбург съм с електрическа и съм много доволен забравяш за фибъри които вече се намират доста трудно

Януари 08, 2024, 20:19:25
Отговор #105

Неактивен to6ko_opc

  • Публикации: 245
Каква електрическа помпа ползвахте,аз на единия ми Вартбург съм с електрическа и съм много доволен забравяш за фибъри които вече се намират доста трудно
Гледам и твоята тема,и видях,че си доволен от електрическата и това още повече наклони везните да вземем и ние.Ето тая е нашата
https://race-shop.bg/vodni-pompi/284460-davies-craig-ebp40-elektricheska-buster-pompa-12v-35lpm.html

Януари 08, 2024, 22:05:30
Отговор #106

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 363
Супер! O:-) А водния радиатор от каква кола е,понеже след време и другия Варел мисля да правя с ел.водна помпа а маската е същата като тази :)