Автор Тема: Разделена: ВОЛВО 144 1966 г.  (Прочетена 10729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 27, 2016, 20:44:56
Отговор #10

Неактивен teachermen

  • Публикации: 76
Да приключим темата с пожелание от мен към колегите, на които основното им оръжие е критика - без никакви технически аргументи насреща, агресия и очевидно и доза завист да го заменят с технически конструктивизъм. Давате колеги лош пример на младите.
Приятно съм изненадан Роска, че в училище си учил цветознание!!!
Тема за колата в шведския раздел няма да има, и най-вероято съм бил прав като не направих такава когато купих колата преди 4 години.
Поздрави
Калоян

Юли 27, 2016, 21:25:55
Отговор #11

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
напротив, направи тема и напиши историята и какво си правил - критика винаги ще има, защото всеки има различен вкус!  на мен също има неща, дето не ми допадат, ама не е моята кола! и на моите проекти е имало много хора, дето са гледали неодобрително, но аз се кефих на макс! направи си една тема, и без това шведския раздел трябва да живне :)

Юли 28, 2016, 11:50:48
Отговор #12

Неактивен teachermen

  • Публикации: 76
В отговор на запитване от Колегата Stifler от какво са броните:
От Волга 24 телата, буферите са от лада 2101, халогените от москвич 408, а преливката между халогените и броните съм я правил аз, огъвайки ламарина на английско колело - моя изработка, впоследствие са хромирани. Разбира се и нови конзолни планки.

Колега Механджия - така правят културните хора - първо си гледат в собствената къща  и когато пожат знание, завършен проект с вложени труд, желание и реализация на свои идеи, тогава могат да си позволят коментари и критика.
 

Юли 28, 2016, 15:33:39
Отговор #13

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Аз пак не разбирам.

Обиден си от човек във фейсбук, който има и регистрация тук (нормално е, сега видях, че имаме точно 3333 регистрирани потребители) и решаваш да се "самовзривиш" разочарован във форума, а и може би не сме били достойни да видим целия проект ?!

Хора всякакви. Едни гледат, други коментират и всички са регистрирани тук.

Отговори на празните и безпочвени коментари с техническа информация, факти, снимки и знания, които притежаваш.
Та нали това е конструктивният подход, заради който сме тук ?!

Най-лесно е да се цупим на дърти години и нищо да не остава след нас.

"Младите", за които говориш не се възпитават с думи и поуки, а с дела и пример в 21 век.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Август 08, 2016, 13:19:39
Отговор #14

Неактивен teachermen

  • Публикации: 76
Митко, те такива като  колегата Бг-тигър нямат нужда от отговори, а от курс по техническо ограмотяване.
Освен това цитира остарели факти, които не виждал въобще, а аз лично съм му го споделял и не са актуални въобще днес.
Бил наясно 100 % с проекта, само че аз ще добавя до колко е наясно.
Всичко на всичко два пъти е идвал в гаража. Първия път да КУПУВА волвото подчертавам да "КУПУВА".
Другият път да види как съм монтирал предната решетка спрямо гривните - копирайки видяното на 100 % на неговата кола. Той даже и това не може да измисли.
На такива им отговарям и на магистралата.
Всеки е добре дошъл в гаража, по кафе, с въпроси на които ще отговоря и с помощ ако е необходима.
В момента работя по рядката версия на Волво 262 - 1976 г.
Доста колеги са идвали и могат да потвърдят думите ми.
Поздрави


Август 08, 2016, 13:38:52
Отговор #15

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Сега ако кажеш и че е на Бертоне купето 262С направо ти завидях - любимо ми е още от едно време от картинката на дъвките Би-бип :D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 08, 2016, 13:54:49
Отговор #16

Неактивен teachermen

  • Публикации: 76
Бертони версиите са 262 Ц, и не са редки, има произведени около 11000 броя от Каросерия Бертоне, Волвото ми 262 от което са произведени има няма 1000 броя в завода в Торсладнда, и представлява купе 242 с мотор шестак PRV V6 2,7 litre - 170 к.с., който се слага и на DELOREAN.

Август 08, 2016, 14:17:48
Отговор #17

Неактивен teachermen

  • Публикации: 76
ето виж брошурата и муцуната на майто:



Август 08, 2016, 18:12:13
Отговор #18

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
ето муцуната на мoйто...

Това е интересно, дай една снимка и отстрани, моля.

Август 08, 2016, 18:58:32
Отговор #19

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Решетката и фаровете имаш ли ги? Не че е проблем ако ги нямаш - доскоро, пък и още се движат ежедневки с подобни решетки, но повечето са с правоъгълни, а не 4 кръгли фара като на американско изпълнение. Вероятно ги има и по моргите, Волвото е безсмъртно, но ако не срещне отблизо на пътя нещо по-голямо... ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.