Автомобили > Японски автомобили

Ново начало 1984 Nissan 300ZX # 2

<< < (2/44) > >>

rsk:
Браво, Дидо и честита покупка!!!
Казвай сега, има ли план? Можеш ли да я регистрираш, за донор ли ще я ползваш, проект ли си намислил някакъв или още не е ясно...?
При всички случаи те чака яко чистене, но и то дава кеф, особено ако колата ти е на сърце. Дано имаш достатъчно място, че с толкова разглобени неща...
Честито още веднъж!

Martillius:
Честито мой, от тук нататък, яката работа. Знам че си манияк и тоя Zвяр го чакат добри времена  O:-)

USfan:
Ей, Браво, честита придобивка! Наистина добра субстанцията.  :)
Хубаво че ги има номерата украинските, направо с тях може да си я караш, за по Одеса-гангстерско...  :))
Значи казваш основно скоростна кутия му трябва...
На 300 Зетх Борг-Уорнър ли е автомата, или Айсин, или друг?

michev:
Честито за придобивката, а как стоят документално нещата?

didotooo:
Мерси банда , моя златистия има наистина сериозни проблеми с ръждата и това беше причината да взема този. Ще си сваля всички ценни части и купето заминава - просто е ужасно гнило. Ще си направя от двата един хубав нисан. Идеята накрая е да имам читаво купе с ляв волан и ръчна кутия над което да надграждам с времето.  Иска ми се на стегна и двата но нито е рентабилно нито мога да си го позволя.

В неделя събрах част от наличните части и започнах да ги сортирам и чистя . Не знаех в какво състояние са частите под всичката прах и мръсотия и дали изобщо ще стане нещо от тях.



Доста търкане и бърсане ,но резултата е добър .


Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия