Общи форуми > Видео и Снимки

Каква марка е този автомобил ?

(1/901) > >>

Двигател:
Случайно попаднах на тази снимка, видях този кафяв автомобил, но не можах да отгатна каква марка и какъв модел е този автомобил, не знам дали някой от вас може да ми отговóри на въпроса. И нов модел ли е, скоро ли излезна този модел ?

xctr:
Nissan Micra. Ама кога излезна незнам. Новата микра като кажеш и ще те разберът! ;)

Speeder:
Преместих темата.
Иначе това е Nissan Micra 3 (2003–2005)

Двигател:

--- Цитат на: "Speeder" ---Преместих темата.
--- Край на цитат ---
Абсолютно нищо напротив нямам, дори тука е по-подходящо място, ама просто не ми дойде на ума преди да пусна темата. Аз дори се чудех къде да я пусна, виждам раздел „Въпроси“, и имайки в предвид че това ми е въпрос ми хрумна да го пусна във „Въпроси“, но това място ми харесва, тъй като има снимка, и съм напълно съглáсен да стои тук тази тема.


--- Цитат на: "xctr" ---Nissan Micra. Ама кога излезна незнам. Новата микра като кажеш и ще те разберът! ;)
--- Край на цитат ---

--- Цитат на: "Speeder" ---Иначе това е Nissan Micra 3 (2003–2005)
--- Край на цитат ---
Благодаря за инфото :)

donpepi:
Аз казвам да събудим малко темата, в друга насока , но с повече забавление давам ви снимка на кола ,вие трябва да познете каква е.Ето и първата , каква е вие кажете:

 ;) Който познае пуска новата загадка , а аз ще дам информация за колата на снимката .От сега да се разберем обаче без прототипи щото не им се хваща края, и давате някаквъв срок да познете аз ви давам 1 седмица другия петък ако никой не  е познал ще кажа каква е колата и пак ще пусна нова, членувам и в други форуми и там сме се забавлявали много така , вие тук сте познавачи , надявам се да не обидя никой и да създам малко настроение. ;) :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия