Автор Тема: Каква марка е този автомобил ?  (Прочетена 1161165 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 04, 2011, 00:47:41
Отговор #380

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Благодаря ,имам чисто нови стопове ALTISSIMO
за този автомобил и сега вече след като знам за какво са
отлитат за Англия
Благодаря още веднъж :D ;) ;)
Centrum Transaxle

Декември 04, 2011, 02:13:44
Отговор #381

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Щом са италианско производство, по-вероятно да са от лицензния Иноченти-Oстин j4
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 04, 2011, 11:19:35
Отговор #382

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Благодаря ,имам чисто нови стопове ALTISSIMO
за този автомобил и сега вече след като знам за какво са
отлитат за Англия
Благодаря още веднъж :D ;) ;)
Не знам дали в Англия би им вземал толкова добра пара, защото ония там са "луди" ... освен, че имат богат асортимент части на всякакви олдтаймери, ами има една камара малки фирмички и цехчета собственост на бивши служители, инженери или конструктори работили навремето в някоя от 10-ките им автомобилни манифактури и сега имат чертежи и матрици на почти всяка една част и на практика криза за резервни части няма :)
По-скоро им търси пазар в Европа и ги обяви в e-bay, а като маркетингов трик може да използваш факта, че са италиански и са правени за лицензния модел правен в Италия под името Innocenti, както каза колегата krankenstein ;)

Декември 04, 2011, 20:50:21
Отговор #383

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
След като няма желаещи да публикуват следващия "непознат" автомобил,аз ще действам.Що е то?

Декември 05, 2011, 00:08:54
Отговор #384

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Благодаря ,имам чисто нови стопове ALTISSIMO
за този автомобил и сега вече след като знам за какво са
отлитат за Англия
Благодаря още веднъж :D ;) ;)
Не знам дали в Англия би им вземал толкова добра пара, защото ония там са "луди" ... освен, че имат богат асортимент части на всякакви олдтаймери, ами има една камара малки фирмички и цехчета собственост на бивши служители, инженери или конструктори работили навремето в някоя от 10-ките им автомобилни манифактури и сега имат чертежи и матрици на почти всяка една част и на практика криза за резервни части няма :)
По-скоро им търси пазар в Европа и ги обяви в e-bay, а като маркетингов трик може да използваш факта, че са италиански и са правени за лицензния модел правен в Италия под името Innocenti, както каза колегата krankenstein ;)
Благодаря колега  :D :D
иначе съм наясно с продажбите в Ибей
Благодаря !
Centrum Transaxle

Декември 05, 2011, 00:23:21
Отговор #385

Неактивен W116

  • Публикации: 136
    • AC Milan Official Website
След като няма желаещи да публикуват следващия "непознат" автомобил,аз ще действам.Що е то?

Това май беше някакъв концепт на базата на Ауди Р8,с който трябвало да се съживи Хиспано-Сюиза.

Декември 05, 2011, 09:26:11
Отговор #386

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
Да.Хиспано-Суиза.Мототра до колкото разбрах също е на Р8.

Декември 05, 2011, 10:29:17
Отговор #387

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Следваща:




Тука нещо се оплетоха няколко загадки. Тва в крайна сметка какво е? Ще ли го позна някой?  :)
Скъсахте се да пререждате колегата. Според мен е колегиално когато се отгатне една загадка тогава да се качват следващи :) Ако не може да се познае се предаваме и колегата ни съобщава марката ... колкото до въпросната кола, смятам, че това е нещо, което не е видяло серийно производство и е от Острова ... мяза ми на някакъв Лотус от началото на '70-те ...

Декември 05, 2011, 11:08:59
Отговор #388

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Следваща:




Тука нещо се оплетоха няколко загадки. Тва в крайна сметка какво е? Ще ли го позна някой?  :)
Скъсахте се да пререждате колегата. Според мен е колегиално когато се отгатне една загадка тогава да се качват следващи :) Ако не може да се познае се предаваме и колегата ни съобщава марката ... колкото до въпросната кола, смятам, че това е нещо, което не е видяло серийно производство и е от Острова ... мяза ми на някакъв Лотус от началото на '70-те ...
май е някакъв Абарт, защото отсреща има частичен надпис, който ако се обърне става почти Абарт и ако той е огледален, значи и колата е огледална и не е с десен волан, а с ляв

Декември 05, 2011, 12:52:50
Отговор #389

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
Напълно съм съгласен с това,че не трябва да се пререждат позналите отговора колеги.Също така смятам,че е редно колегите,които са познали загадката да публикуват нов автомобил,а то става така,че някои от позналите просто казват каква е марката и край. ;)