Автор Тема: Каква марка е този автомобил ?  (Прочетена 1161652 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 07, 2013, 22:27:27
Отговор #900

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Стоповете сякаш са от Senator B...

Януари 08, 2013, 14:06:57
Отговор #901

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Люси, знаеш ли за търсачката на снимки, т. е. за опцията на Google да търси по снимка ... С нея всичко е много лесно, без значение Bristol ли пускаш, Aston Мартин Shooting Brake или ВАЗ, ЗАЗ...  ;)

Еее, аз мисля, че тука сме Джентлемени драйвъри, и играем по правилата на крикет клубовете.  :))
Да знам че може по кодове на снимката да търсиш, или там, по каквото е, но не разбирам и не ме интересува толкова това.  :)
Ама не това е смисъла според мен тука на томболата, не да ползваме няква конвейерна техника на познаване, а човек малко да си понапрегне визуалната памет.  ;D

Януари 08, 2013, 19:37:12
Отговор #902

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Bristol Blenheim '93 ;)

Дори Мадона е фенка на тази престижна марка и има такъв  8))

А кой ще познае къде се намира резервната му гума???  :D
« Последна редакция: Януари 08, 2013, 19:43:49 от dan4oteto »

Януари 08, 2013, 20:55:46
Отговор #903

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
 ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 09, 2013, 11:50:55
Отговор #904

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хех, замъка Бленхсайм го одобрихме, заедно със Сенаторовите му заемки,  :)) а това салонче от какво гранд туризмо е?  ;)
И ако сте пичове, без да се ровите по кодове и не знам кво...  ;D

« Последна редакция: Януари 09, 2013, 11:52:52 от USfan »

Януари 09, 2013, 14:57:03
Отговор #905

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
И ако сте пичове, без да се ровите по кодове и не знам кво...  ;D

Колеги, как се търси в Гугъл снимка, един път ми обяснява колега от форума, ама не ми се получи.

Януари 09, 2013, 15:36:43
Отговор #906

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Колеги, как се търси в Гугъл снимка, един път ми обяснява колега от форума, ама не ми се получи.

Цъкни на Google изображения (images), след което издърпай примерно горната снимка и я пусни в полето за търсене, след което резултатът ще бъде показан, ако снимката е от нета. Ако не го написах ясно, виж тук нагледно: http://www.google.com/insidesearch/features/images/searchbyimage.html

Люси, доста е трудно да се познае тази кола, без гореописаните опции на Google, защото не се вижда нищо характерно от нея... Евентуално ако имаш твърде много фантазия, за да си представиш каква би могла да е емблемата на волана.
Стига да не се объркаш с тази де:


 ;)

Януари 09, 2013, 15:58:25
Отговор #907

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Благодаря, Росене, аз съм с Firefox,  и при мен нещата са малко по-различни, но от третия опит ми се получи. Да не издавам загатката, само ще кажа, че не е Ягуар, ама пак е жУвотно :)

Януари 09, 2013, 17:52:11
Отговор #908

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Интериорът и воланът ми навяват чувството за италианската висша спортна класа от средата на 70-те някъде. Щом казваш, че е с животинска символика, "тризъбеца" отпада, така че остава нещо от сорта на Дино 308 ГТ или Ламбо Ярама... освен ако не е пак някоя поръчкова супер екзотика :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 09, 2013, 18:14:11
Отговор #909

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Интериорът и воланът ми навяват чувството за италианската висша спортна класа от средата на 70-те някъде. Щом казваш, че е с животинска символика, "тризъбеца" отпада, така че остава нещо от сорта на Дино 308 ГТ или Ламбо Ярама... освен ако не е пак някоя поръчкова супер екзотика :)
Ех, нашия Митко наистина е с огромна визуална автокултура.  :) Аферим.  O:-)
да, не само е Ламбо /което може леко да се разбере по макар и лошо виждащата се емблема в кормилото/, ами и е супер рядка версия.
А именно, модела - Харама, Йарама, или Джарама, не знам наистина как точно се произнася на италиански.  :))
Страхотна кола, и по лека и по рядка от Еспадата.  ;)
Ето я красавицата...













А като сме на магазин Явор вълна, хахах, е това салонче от какво ще да е точно?