Автор Тема: Къде мога да купя стари табели?  (Прочетена 6563 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 07, 2016, 02:02:59
Прочетена 6563 пъти

Неактивен Chesonistan

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Здравейте! Така малко странен въпрос задавам, къде във Варна е възможно да се намерят за продажба някакви стари невалидни регистрационни табели, защото резултатът на търсене в Интернет не беше много сполучлив - или няма запазени или са скъпи до небесата? Беше ми хрумнала идеята за някоя автоморга или някой пазар, понеже в София успях да изнамеря на един пазар на центъра БГ номер, модел 1969 г. Благодаря предварително!

Август 08, 2016, 23:08:19
Отговор #1

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Октомври месец ще пусна стари американски табели за продан. Следете форума.

Българските номера излизат най-често по битаците.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Август 09, 2016, 17:54:04
Отговор #2

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Да, на битпазара в София често излизат такива табели на цени между 10 до 40-50 лв. в зависимост от това колко са запазени и колко "милиционерски" им е номера :) Работното му време е само в събота и неделя от ранни зори до ранния следобед... ако имаш път насам ще ти дадем по-точни картови координати, за да го намериш.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 09, 2016, 19:30:08
Отговор #3

Неактивен bg_tiger1978

  • Публикации: 50
На циганският пазар до Автогарата съм виждал освен всички боклуци и това. Не мога да гарантирам, че всеки път има табели. Може да има и на съботният битак в Шумен е другото, което ми хрумва.
« Последна редакция: Август 09, 2016, 19:46:53 от bg_tiger1978 »

Август 10, 2016, 21:23:31
Отговор #4

Неактивен Chesonistan

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Да, на битпазара в София често излизат такива табели на цени между 10 до 40-50 лв. в зависимост от това колко са запазени и колко "милиционерски" им е номера :) Работното му време е само в събота и неделя от ранни зори до ранния следобед... ако имаш път насам ще ти дадем по-точни картови координати, за да го намериш.

Е за жалост нямам път до София въобще, но току-виж ако имам ще се поразтърся.

Август 10, 2016, 21:24:33
Отговор #5

Неактивен Chesonistan

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
На циганският пазар до Автогарата съм виждал освен всички боклуци и това. Не мога да гарантирам, че всеки път има табели. Може да има и на съботният битак в Шумен е другото, което ми хрумва.
Цигански пазар до Автогара, за Варна ли става дума, защото не помня такъв в района?

Август 10, 2016, 22:04:47
Отговор #6

Неактивен bg_tiger1978

  • Публикации: 50
Да, за Варна става дума. Тръгваш от спирката на Автогарата в посока МакДрайв, след пресечката която затвориха (мисля, че беше ул"Доброволци") та подминавайки я има алуминиеви бараки, зад тях става пазара за вехтории. По принцип са всеки ден там, като сутрин е по-силно с новата стока открадната или извадена от казаните посреднощите, към обяд се разотиват. Ако още е неясно пиши ми едно ЛС, ще ти дам номер да ти обясня с пълни подробности.

Август 13, 2016, 01:49:14
Отговор #7

Неактивен Chesonistan

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Да, за Варна става дума. Тръгваш от спирката на Автогарата в посока МакДрайв, след пресечката която затвориха (мисля, че беше ул"Доброволци") та подминавайки я има алуминиеви бараки, зад тях става пазара за вехтории. По принцип са всеки ден там, като сутрин е по-силно с новата стока открадната или извадена от казаните посреднощите, към обяд се разотиват. Ако още е неясно пиши ми едно ЛС, ще ти дам номер да ти обясня с пълни подробности.
Ясно, мерси колега, но мисля, че ще успея да го издиря, ако намеря време да ходя до там.