Автор Тема: X-то ретро рали Родопи 2016 - 24-25 септември 2016  (Прочетена 24205 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 22, 2016, 18:11:01
Отговор #30

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) аз съм готов с булката и пежака

Септември 23, 2016, 00:26:07
Отговор #31

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
За интересуващите се и желаещите, ще има майсторско управление.
Не пише нищо за него в пътната книга... остава ли в сила или е отменено?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 23, 2016, 14:32:53
Отговор #32

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Не пише нищо за него в пътната книга... остава ли в сила или е отменено?

Прави си Митко, нищо не пише, отпадна за съжаление. Поради промяна на мястото, няма къде да се проведе.

Септември 25, 2016, 18:05:48
Отговор #33

Активен boris037

  • Публикации: 20
Състезанието беше супер! Радвам се, че се запознах с толкова усмихнати хора!


Септември 25, 2016, 20:15:54
Отговор #34

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Благодаря на всички!
 :D



















РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 25, 2016, 22:27:18
Отговор #35

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Супер си беше, много хубав уикенд, а и организаторите отново бяха начертали прекрасни маршрути. Радвам се, че се видях с много приятели, научих също, че някой само се правят на такива. Да са живи и здрави всички.
we all have wings, but some of us don't know why

Септември 26, 2016, 13:50:19
Отговор #36

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Да, маршрутът както винаги беше интересен и включваше някои нови, непознати за нас пътища и места. Пак традиционно ралито никак не беше леко за машините и екипажите им - имаше изкачване до 1600 м. надморска височина и на места се налагаше доста здраво каране, за да стигнем навреме финалите на отсечките. На мен точно това предзивикателство ми допада, за някои машини обаче за съжаление то се оказа непосилно - примерно от трите стартирали мотоциклета до финала достигна само един. Но така се прави истинско рали - повече каране, по-малко тежки софри и купони :) Мисля обаче, че всички участници - както редовните, така и особено новобранците останаха доволни от това приключение и ще чакат с нетърпение следващото му издание...
Ето и какво успях да заснема помежду карането, включително няколко тунинговани класики на местни млади авто фенове, които спонтанно дойдоха вечерта пред хотела да ни видят и ние да видим тях - бодрата смяна :)
http://krankenstein.snimka.bg/auto-racing/retro-rali-rodopi-2016.927671.all

п.п. искам да поздравя всички призьори, които се бяха подготвили много сериозно за това изпитание и доказаха уменията си въпреки тежкия маршрут и на места неточно подадените дължини на етапите, което всъщност увеличава стойността на успехите. Особено бях впечатлен от екипа на съотборника ми в "Класик 1 тийм" Кирчо Киранов, който след малшанса сполетял го през първия ден, успя да победи безапелационно всички останали асове в последните 2 етапа на ралито - честито!
« Последна редакция: Септември 26, 2016, 14:04:07 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 26, 2016, 18:59:30
Отговор #37

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Мерси Митаче още веднъж! Да са честити призовете на всички! Подкарахме много нахъсено въпреки отменения етап с доста добри резултати , ама на третия
специален етап ни се изпречиха 5 коли не от ралито, с двата мотора се разбирахме всякак , баш на нас ли ....Е не съм нито Стефка Костадинова , нито Сергей Бубка ,
като Хоукър Хериър ми идеше да ги скочим , не се отваряше място и не бяха толерантни .... по добре без простотии на пътя...
и етапа ни избяга с над минута.  :-X

Нищо, това е спорта , догодина още повече , много се радвам за единния БГ облик на шампионата , да съберем сили
за обиколката на Варна ако можем живот и здраве , тогава, Митко ще караш Golf 2 GT-S. O:-)
« Последна редакция: Септември 26, 2016, 19:36:57 от fulcrum »
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Септември 26, 2016, 19:06:56
Отговор #38

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Разбира се, за моят екипаж рали сезонът вече приключи, но с радост ще помогна на съотборник и приятел да грабне още някоя точка в "хулиганския" клас :D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 26, 2016, 20:57:51
Отговор #39

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Разбира се, за моят екипаж рали сезонът вече приключи, но с радост ще помогна на съотборник и приятел да грабне още някоя точка в "хулиганския" клас :D
Честта е твоя , а ти си и  по - напред в класирането! :D
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987