Автор Тема: Купувам клин за предно стъкло BMW E30  (Прочетена 2221 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 14, 2016, 17:56:51
Прочетена 2221 пъти

Неактивен a1----

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Здравейте колеги, извинявам се ако темата не е в подходящият раздел. Знаете ли от къде мода да си купя клин за уплътнението на предното стъкло (челното) или някой който може да ми свърши работа от друг автомобил.
Благодаря предварително!

Септември 14, 2016, 18:14:47
Отговор #1

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Ако под клин имаш предвид декоративната никелирана лайсна /черна при шадоу лайн/, която влиза вътре в уплътнението, то нямаш голям избор - втора употреба, което е мисия невъзможна, поголовно са изгорели и нацепени, или оригинал, ама цената хапе - последно беше около 100 лева на стъкло. Кобра и другите стъклари нямат нищо аналогично, или поне преди 3 години нямаха, ако искаш пак провери.Провери дали са ти еластични уплътненията и пак пиши тук, има и друго решение.

Септември 14, 2016, 21:59:25
Отговор #2

Неактивен a1----

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Да колега на това казвам клин. Еластични са уплатненията чисто нови ги купувах

Септември 15, 2016, 15:35:02
Отговор #3

Неактивен Stoqnov

  • Публикации: 28
  Ако не бързаш, колега - имам уплътнения, стъкла,, както и цял автомобил, за резервни части за моята си. Карам Е30,  не съм търговец. Най-рано след седмица мога да ги видя обаче.

Септември 15, 2016, 23:15:59
Отговор #4

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Да колега на това казвам клин. Еластични са уплатненията чисто нови ги купувах
Тогава слагаш от лада, една идея са по-тесни, но при еластични уплътнения, които затварят по-голямата фуга става перфектно. На моята кола съм точно така. Ако си намериш читави втора употреба от колегата, още по-добре, но почти винаги са изгорели и се трошат при демонтажа, а и после не лягат - научено по трудният начин :(
Мога да ти пратя снимка как се получи при мен, но след събота.

Септември 23, 2016, 17:30:45
Отговор #5

Неактивен a1----

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Блягодаря за изчерпателният отговор колегс. Ще се радвам да видя как са се получили при теб