Автор Тема: BMW E21 - на въздух  (Прочетена 8709 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 13, 2016, 04:57:33
Отговор #20

Неактивен cifko

• Публикации: 24
Не съм се обидил,просто за момента нищо не правя,само карам.Не бях на ретро парада, но пък ходих да пробвам едни джанти.

И да,салона е син.

Октомври 13, 2016, 15:17:19
Отговор #21

Неактивен DMC

• Публикации: 1355
  • Георги Димитров
Светльо, не им обръщай внимание на дълбоко ортодоксалните колеги :)
Повечето хора тук описват се интересуват от реставрации, но подобни добре направени модификации като твоята са също много интересни.

Браво за труда по колата! С този цвят е убиец, особено ако я оставиш и на ББС-ките.
На мен ми е интересно като е толкова ниска не е ли опасно когато си завъртял волана нанякъде и минеш през неравност - няма ли шанс гумата да отнесе предна вежда? За да не се случи това трябва да е доста твърдо окачването.
Как се усеща при теб?
Peugeot 205 1.6 GTI '84
BMW E12 520 '78
Opel Rekord C Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83

Октомври 13, 2016, 18:31:41
Отговор #22

Неактивен cifko

За съжаление ББС РС-а не е мой, най вероятно и никога няма да имам такъв. Наложих тези който имам и те не стоят зле

Толкова ниска не може да се кара, средното гърне опира. Карам я на средно положение или на 4, 4.5 бара отпред и 4 отзад, като най висока е на 6. На нормален път си вози добре, усеща се твърда на слизане от гърбици и неравен път и то само отзад.Като цяло не е лодката която беше, но не е и дърво.

Октомври 13, 2016, 20:22:44
Отговор #23

Неактивен krankenstein

• Публикации: 7098
Звучи ми много добре инфото за возията, ако почнеш някой ден да произвеждаш такива окачвания отсега се записвам :) Интересно и колко ще е издръжливо във времето, това е важно да се знае с оглед нашите "прекрасни" пътища.  А онези ББС-и ако можеш да ги грабнеш ще е супер, защото тези твоите от последната снимка са твърде модернистични и не се връзват добре според мен...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 14, 2016, 13:26:36
Отговор #24

Неактивен flux

• Публикации: 172
Яко раперски са последните  O0
Ама не са зле честно казано... с гуми ще имат по- завършена визия.
Мен ми харесва колата- класическа е и няма лошо да има модове- привърженик съм.
Возкай се и се кефи- от това по- благо няма.

Октомври 14, 2016, 20:18:35
Отговор #25

Неактивен cifko

За издръжливост е рано да се каже, не мисля че нашите пътища могат да направят нещо. Реално просто съм заменил пружината с възглавница. За правене не се наемам, мога да помогна със снимки и акъл. Всеки добър стругар може да направи фланците, другото се купува. А джантите се оригинални на крайслер, който за съжаление ги взех боядисани в черен мат и трябва да се боядисат и полират.

Октомври 14, 2016, 22:26:19
Отговор #26

Неактивен krankenstein

• Публикации: 7098
16-ки ли са? Ако все пак успееш да спазариш онези яките ББС с хром борда, може аз пък да ти взема тия "рапърските" за Крайслера на жена ми, та да му станат 2 комплекта - по един за летните и зимните гуми :)

P.s. абе тия старите 3-ки не бяха ли с 4х100 междуболтово? А пък крайслерските са с по 5 дупки, та ще трябват и прехидни фланци... имам едни доста подходящи като визия Борбет-и, но са 15-ки 7J и също има работа по тях, за да добият параден вид. Ето все пак за какво иде реч:
« Последна редакция: Октомври 14, 2016, 22:40:16 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 15, 2016, 15:49:54
Отговор #27

Неактивен simeon40

• Публикации: 270
При добър стопанин е попаднала баварката  :)

Октомври 18, 2016, 19:37:26
Отговор #28

Неактивен derivatsia

• Публикации: 14
Свършил си много работа. Заслужава уважение. Обаче брат, расипал си хубавата кола.

Октомври 19, 2016, 19:26:06
Отговор #29

Неактивен немо

• Публикации: 988
  • пиперлив
Свършил си много работа. Заслужава уважение. Обаче брат, разсипал си хубавата кола.
Сестро,нали стана ясно,че колата може да се върне в стоков вид при желание...кое е "раЗсипано" ?
Айде моля без крайни оценки или поне добавяй едно "според мен"  8))