Автор Тема: 1987 BMW 635CSI L6  (Прочетена 17630 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 22, 2017, 19:05:03
Отговор #60

Неактивен немо

• Публикации: 787
Понеже аз съм видял на живо за какво става въпрос,ще помоля Е30 феновете от Търговище  и шкодаджиите от Бургас :P да не препоръчват смъкване и разни подобни неща.Колата с тези джанти има перфектна стойка,все пак не забравяйте,че това е висок клас Гран Туризмо автомобил и е важно да намериш баланса без да прекрачваш границата на кича  ;)

Юли 22, 2017, 19:50:21
Отговор #61

Неактивен USfan

• Публикации: 6743
Понеже аз съм видял на живо за какво става въпрос,ще помоля Е30 феновете от Търговище  и шкодаджиите от Бургас :P да не препоръчват смъкване и разни подобни неща.Колата с тези джанти има перфектна стойка,все пак не забравяйте,че това е висок клас Гран Туризмо автомобил и е важно да намериш баланса без да прекрачваш границата на кича  ;)

Много големо плус 1. 
Основополагашто качество е вродената и, и то- фабрична елегантност, на 6-та.

Нито е сутениоро мобил да ходи у Санкт Паули квартала на Хамбург,  :))  нито ше ходи на Нурбургринг 500 км, че да и триабва ниско окачване.

Юли 22, 2017, 20:10:41
Отговор #62

Неактивен skodko

• Публикации: 1034
Аз нямам предвид да стърже по корем колата. Едни пружини на -30мм мисля, че дори по-хармонична и елегантна ще направят линията на колата. Сега с тези джанти е прекалено скоклеста, може би със заводските 15-ки с балонни гуми ще си седи ок, но тези 17-ки задължават и лекото смъкване. Нещо такова имам предвид.

Юли 22, 2017, 21:41:53
Отговор #63

Неактивен немо

Тоше,точно тва,дето си го публикувал е добър пример за тва къде е границата на кича  :P ама тая разлика се хваща само от естет като мене  :P или от някои фен на френски или италиански коли  ;D

Юли 22, 2017, 22:26:44
Отговор #64

Неактивен michev

• Публикации: 2365
  • only rear wheel drive
Тошковият пример е идеален, аз също не визирам екстремно ниски сваляния, на тях аз също не съм им фен. Но БМВ през 70-те и 80-те прави ненужно високи коли, а няма нищо по-красиво от свалена с мярка кола и хубава джанта, лично мнение разбира се, което не налагам на никого. А ако човек освен да се вози, смята и да покарва, смъкването е задължително. Всичките ми коли съм ги взимал със сток окачвания, пробвал съм къде им е границата, преработвал съм ги, и мога категорично да заявя, че на финала имаме доста по-добър автомобил. За каране, не за возене, Немо упомена къде са колите за любителите на комфорта :D
ПП - Аз си знаех, че пак ще ме заядете за свалянето :D :D :D

Юли 22, 2017, 22:29:17
Отговор #65

Неактивен Nik1600GT

• Публикации: 763
"Война" на вкусовете на поколенията  ;). Младежите твърдо залагат на "голяма" джанта, "тънка" гума и максимално снижаване. По тази причина отдавна подминавам "конвенциналните" форуми. Там нещата почти винаги се въртят около това как да се сложи на здраво смъкнат Голф, БМВ, Хонда или каквото и да е кичозна 20+ инчова джанта на нещо "по-тънко" от 35ца (ако може). Въпрос на вкус е де. 

Юли 22, 2017, 22:31:57
Отговор #66

Неактивен michev

• Публикации: 2365
  • only rear wheel drive
Мерси за младежа адаш :D :D :D, не ме бъркай с тези с максимално ниските коли и стречнати гуми, тях не ги харесвам. А моите гуми са 225/45/17, та не мисля че са тесни :D

Юли 22, 2017, 23:29:55
Отговор #67

Неактивен немо

Ванката има последната  дума по въпроса....

Юли 23, 2017, 22:17:33
Отговор #68

Неактивен baiivan

• Публикации: 149
Господа,

Тези дни ще направя снимки на двете коли заедно и ще се види кое как изглежда. По синята кола не искам да има намеса във височината. Искам да и пазя Вирджин ретро стойката без да искам да я правя да изглежда по-агресивна отколкото си е. По- би ми харесала малко смъкната, но тази кола ( както се получи) има много автентичен вид и не искам да го "подобрявам" . Една от приините е ,че е автоматик... и няма нищо спортно и агресивно в 30 годишен автоматик, който макар,че работи перфектно, си е правен дза круз-ване. А каквото и са било смъкване би нарушило комфорта при круз-ването.  8))
'86 BMW 635csi US spec
'87 BMW 635csi L6 US spec
'93 SAAB 900 turbo convertible
'67 BMW 2000C manual

Август 14, 2017, 11:34:12
Отговор #69

Неактивен baiivan

• Публикации: 149
Така и така все още не съм направил фото сесия на двата автомобила, но направих една сесия на синята кола, които й снимки пуснах в мобиле.де в обявата за продажба. Ще ги споделя с Вас, защото станаха много хубави. Тоше, мисля че задницата е бая ниско на тази кола, а предницата би могла да падне малко, но -30 би било твърде много.

Това е за сега. Остава да подредя багажника, защото предният собственик е монтирал два усилвателя с кросоувър, а липсва бас касата. Аз не бих го причинил на автомобила, но реших да оставя системата,защото свири много хубаво и всички говорители са сменени с JBL. ( просто ще направя преграда, за да не се виждат усилвателите). Освен по сменения плеър визуално за запазени всички кавъри на говорителите и ще преглътна неоригиналния плеър.

'86 BMW 635csi US spec
'87 BMW 635csi L6 US spec
'93 SAAB 900 turbo convertible
'67 BMW 2000C manual