Автор Тема: Част за Застава.  (Прочетена 5373 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 16, 2016, 22:21:08
Прочетена 5373 пъти

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Здравейте! Изпадна ми дясна страница ( цялата странична част - заден калник, праг,  колонки и т.н.) за Zastava Skala GT55.Неупотребявана - цвят сив (грунд).
Ако на някой му трябва - да се обажда. Намира се в София жк. Младост 4 с/у бизнес-парк-а.
Подаръкът си има и цена - който го вземе, трябва да покаже, че го взема за ремонт/реставрация на ретро -кола. Ако е за търговия, мога и аз лесно да го пусна в онлайн продавалник. Поздрави!

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Октомври 16, 2016, 22:23:53
Отговор #1

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Опа! забравил съм да напиша телефон за връзка.   0889255140 / 0885 278441 - Цветослав.
п.п.  Понеже е доста обемиста, желателно е да се вземе от място.

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Октомври 17, 2016, 18:37:26
Отговор #2

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ако не те мързи да се регистрираш може да зарадваш някого в следния форум, като първия писал в раздел Подарява :) http://zastava.newbg.net/index.php
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 17, 2016, 22:34:35
Отговор #3

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Чиче, ти като по-тарикат ( човек учен и програмистин си сепаг ) земи турни едно линкче у форомецо, та ако некой му йъ зор, да земе да се обади, да ми ма'ане от главата това железо. Пък, ако е некой по-уметен и емтелегемтен, може да 'фане и да поразгледа и тука какво става, па може и да вземе да му се хареса - знае ли човек...
Колкото за почерпушка - ега се сети,па да ти земе еднъ обикновена фафла и кафе от афтомато на спирката, за услугата къде си направил... :))
И те така те...

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Декември 27, 2016, 20:08:43
Отговор #4

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Първо, Честита Коледа на всички съфорумци, бъдете здрави, обичани и щастливи!
После... понеже желязото е бая обемисто, и взе сериозно да ми пречи, ако никой не го иска, първата седмица на новата година заминава в кофата или пункта за вторични суровини. Съжалявам че е ново, но просто ми заема място и ми пречи изключително много.

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Декември 27, 2016, 20:18:47
Отговор #5

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Може да я прибера в гаража, нали освободих малко место като продадох 'жантите... само не знам дали ще влезе в 'жипката къса база :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.