Автор Тема: Ретро парад Видин - 5. 08. 2017 - Vintage Vehicles Vidin  (Прочетена 20865 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 23, 2016, 11:37:22
Прочетена 20865 пъти

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Здравейте колеги и приятели! Казвам се Иван Цолов. Заедно с приятелката ми Ерина и брат ми Бойко имаме удоволствието да се наемем с организирането на първи парад на ретро возила гр.Видин.
За наше щастие идеята за мероприятието, което ще се състои на 5-ти Август(Събота) 2017г. бе подкрепена от кмета на града. Избрах датата поради разгара на туристическия сезон, като се съобразих тя да не съвпада с организираните от вас традиционни събори. И тъй като сме сравнително млади хора с много желание и малко опит...няма да се срамуваме да помолим за вашата подкрепа при организирането и провеждането на събитието. Дано успеем да изградим една красива традиция в крайдунавския град. Ще подготвим интересна програма включваща парадна обиколка, безплатно посещение на крепостта Баба Вида (в близост до която се надяваме да локализираме парада), музикална програма, награди и.т.н.
Повече подробности и официална покана очаквайте в скоро време. А сега като един типичен новобранец ще се опитам да кача няколко снимки :). На първата снимка ще се представим (вляво Бойко, по средата Ерина и вдясно аз).
Всичко което виждате на снимките се намира в близост до крепостта и може да бъде съчетано с приятна разходка.
За желаещите да пренощуват, наблизо има хотели с охраняем паркинг, а вечерта в лятната градина ще се проведе традиционен DJ Retro fest. Тъй като в момента използвам таблет има голям шанс да не успея. Обещавам да се поправя през компютър по-късно.
Благодаря за вниманието и успех на всички! На линия сме :).

                        
« Последна редакция: Октомври 24, 2016, 08:19:42 от dido1903 »

Октомври 23, 2016, 21:09:30
Отговор #1

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Добре,само нека админите преместят темата в подходящия раздеш. Успех!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 23, 2016, 22:20:06
Отговор #2

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Благодаря! Ще помоля админите да ме извинят за допуснатата грешка и да преместят темата във форум "Ретро събори и паради".

Октомври 24, 2016, 08:21:48
Отговор #3

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Готово,колега.
Надявам се с този голям ентусиазъм да се получи хубаво събитие.
Успех!

Октомври 24, 2016, 12:17:42
Отговор #4

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Успех и от мен и поздравления за ентусиазма, понеже в този район липсваха досега подобни мероприятия. Пожелавам да се получи хубаво събитие и освен местните ентусиасти, също повечко ретро фенове и от страната /пък защо не и от Румъния/ да намерят време и възможност да се разходят до Видин за парада догодина...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 24, 2016, 12:28:43
Отговор #5

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Благодаря! Надявам се да успеем да пробудим интерес, тъй като досега любителите на подобен тип ретро машини не са изкарвани на показ в нашия град.   Участници от Румъния и Сърбия също са добре дошли. Ще опитаме да разгласим. След като направихме facebook страницата Vintage Vehicles Vidin видяхме, че има фенове, които от време на време ни подкрепят и изпращат снимки на видински машини. Има и такива, които не искат да бъдат видяни и си ги пазят скрити в гаражите. Ние уважаваме тяхната воля. Но за да окуражим феновете и дадем тласък ще разчитаме на присъствие на тези от вас, които проявят желание. Все пак уникалността на самите машини и техните истории в комбинация със собствениците е уникалната комбинация, която придава чар на такива събития. Сигурен съм, че всички ще се радват да ви видят!

Октомври 24, 2016, 20:07:14
Отговор #6

Неактивен МХ-3

  • Публикации: 46
  • Banned \(^o^)/
Много добро начинание!Аз ще участвам. Дай тел. номер за връзка.

Октомври 24, 2016, 20:35:14
Отговор #7

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Супер! Тел. 0896290675. Facebook Ivan Tsolov.

Октомври 26, 2016, 23:31:57
Отговор #8

Неактивен carlito

  • Публикации: 419
Успех Ванка !!!
Ще направя всичко възможно да бъда част от парада :)

Октомври 27, 2016, 08:36:46
Отговор #9

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Благодаря Carlito! Обещал си да ме провериш как си върша работата на басейна  :). Ето ти повод. Подкрепата ти ще ни е нужна и е задължителна  :).