Автор Тема: Ретро парад Видин - 5. 08. 2017 - Vintage Vehicles Vidin  (Прочетена 20861 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 29, 2017, 23:31:18
Отговор #20

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ние пък може би ще дойдем с нютаймер, понеже повече от предвидените членове на семейството пожелаха да пътуват за Видин :D А единствената от колите ни, способна да ги побере всичките заедно с багажа, е американска лимузина от 2005 г... за награди очевидно няма да се борим, но се надявам да не ни изгоните ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 30, 2017, 02:31:30
Отговор #21

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Много ще се радвам да ви видя :)! Радвам се, че имах възможността да те поканя и наживо! Не само, че няма да ви изгониме, ами няма да ви пуснеме да си ходите обратно :)! Веднъж във Видин, завинаги във Видин (поне с мен така стана откакто се върнах от чужбина и преоткрих града отново) :D!

Юли 05, 2017, 19:00:13
Отговор #22

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Здравейте колеги! Ето и малко ориентировъчна информация относно настаняването и вечерната програма. Прилагам снимка с цените на хотела пред който има голям паркинг. Част от участниците вече имат запазени стаи в други хотели, в които вече няма свободни места. Постарах се да запазя като за начало около 20-30 места за вечерта в лятна градина "Classic" намираща се на брега на Дунава. Там част от вечерната програма на последната вечер от DJ Retro Fest според последна информация влючва изпълнения наживо на Силвия Кацарова. Подчертавам, че специалните гости са част от вечерта, в която старите DJ-и на Видин пускат половинчасови сетове. В деня на парада има и две опери на открито. Една в ,,Баба Вида" сутринта в 10:00ч. и една вечерта на шлепа от 21:00ч. Забавните събития на 5-ти август са много, съответно и хотелите са пълни. Затова ви моля за навременно записване за участие и резервации. Прилагам снимка на цените в хотела. В ресторанта ще сме на свободна консумация.                        [/           
« Последна редакция: Юли 05, 2017, 19:03:22 от Tsolov »

Юли 06, 2017, 00:16:21
Отговор #23

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ние сме 3+1 човека = 2 двойни стаи или евентуално в съкратен състав 2+1 = 1 двойна стая с допълнително разтегателно легло/диван. От състава зависи и с каква кола ще сме, но това ще го уточним до седмица.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 06, 2017, 13:22:23
Отговор #24

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Ок. Ще ви имам впредвид за нощувка на 5-ти.

Юли 10, 2017, 20:39:26
Отговор #25

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Благодаря! Уточниихме вече, че остава първия вариант с 2 стаи.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 11, 2017, 01:11:56
Отговор #26

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Ясно. Две двойни стаи за 5-ти Август. Благодаря на всички, които се записаха от рано и ме улесниха. Евала и на тези, които сами са си намерили хотелски стаи и само ми се обадиха да потвърдят участие. Интересът е голям.

Юли 11, 2017, 20:59:26
Отговор #27

Неактивен carlito

  • Публикации: 419
Ванка, ако не е късно провери моля те за още една двойна стая с двоен гараж за мен и колата  O:-)

Юли 11, 2017, 22:50:39
Отговор #28

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Ще те уредя да бушувате заедно в един хотел с благоевградските бандити :)

Юли 14, 2017, 09:43:49
Отговор #29

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Здравейте! Благодаря на всички, които подадоха заявки за участие и резервации за нощувки. Хотелът чиито цени ви посочих е запълнен, както и повечето хотели в града около началото на август. Моля желаещите участници, които не са резервирали хотел, но имат нужда от насока, да се свържат с мен на тел.0896290675. Благодаря!