Автор Тема: Превоз на кола без документи  (Прочетена 4637 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 25, 2016, 20:32:22
Отговор #10

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
последните модели се заключват при изваждане на ключа/ ключа прилича на буквата Т и е с черна гумичка отгоре на врътката/. Най- лесният начин за предотвратяването на блокирането на волана е разкачане на кормилния прът от кутията- близо до пода има един болт М8- разхлабваш го, изваждаш го и изтегляш пръта назад- не е толкова лесно колкото го описах, необходимо е и малко воля/ инат/. При така разкачено управление, колата се управлява чрез бутане на гумите в необходимата посока.
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Октомври 25, 2016, 21:10:32
Отговор #11

Неактивен немо

  • Публикации: 1040
  • пиперлив
Елементарен договор със свободен текст в който обаче е задължително да има вашите данни (купувач/продавач) и марка,модел и заводските номера на колата ... дата и подписи.
Тоя договор не трябва ли да е придружен от официален документ(или копие на такъв),удостоверяващ собствеността над МПС-то ?
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Август 17, 2017, 22:56:05
Отговор #12

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
какво стана с историята или вече е тайна?
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Август 30, 2017, 15:08:41
Отговор #13

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Аз взех една манта от София качих е на пладформа и посред обяд тръгнах за Варна. Колата имаше само номера и никакви други документи а аз "Е" каатегория нямам. И така с на магистрала Тракия и към Варна. Никъде не ме спряха и слава Богу. Така че наемаш си пладформа и гас, ако не е обявена за открадната и да те спрат нямаш грижи но да е караш с тези нови глоби си мамата джасало. Отидоха парите за реставрация и книжката ти. 
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни