Автор Тема: VW Т3 Caravelle 1986  (Прочетена 2334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 26, 2016, 23:06:20
Прочетена 2334 пъти

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Е, малко да се похваля и аз ...
Това по-долу на снимките, е новата ми, и дълго-мечтана придобивка: VW  Т3, 1986-ти набор, пътнически микробус.







Моля, за извинение, за лошите снимки, ама са правени на тъмно и не станаха добре.  Варелите пък утре трябва да закарам в провинцията, и не са много подходящи за фотосесията...
А иначе, бусчето си е в движение,  много запазено, супер-икономично, и щадящо джоба на стопанина си.  Е, и аз много си му се кефя, пък и вече костенурката си има батко...


« Последна редакция: Октомври 28, 2016, 10:19:04 от dido1903 »

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Октомври 27, 2016, 00:51:54
Отговор #1

Неактивен derivatsia

  • Публикации: 14
Да ти е честито бусчето. Страхотно изглежда. Точно този модел е любимия ми микробус. Ще правиш ли нещо по него? Ще следя с интерес темата. Успех

Ноември 07, 2016, 10:04:18
Отговор #2

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
За сега - нищо. Просто времето не позволява. Единственото което можах да направя, е да сложа нови зимни гуми, и да направя пълно обслужване.
А, и да монтирам оригинално радио. Другите замисли по-нататък, при подходящо време, и наличие на средства. Исках да реновирам салона, и за целта има приготвени две топчета изкуствена кожа, ама ... времето и средствата са кът. Пък и бусчето върви доста добре. При разход 6,5 литра/ 100 км. Мисля по мотор и ходова част, да не пипам нищо, поне засега. По-нататък - времето ще покаже! :)

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder