Автор Тема: Renault 4 F6 - Искам си рендето!  (Прочетена 112596 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 12, 2018, 21:52:08
Отговор #130

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 :)
« Последна редакция: Септември 12, 2018, 22:00:38 от РумбатаБс »
retrobs.com

Септември 24, 2018, 16:55:20
Отговор #131

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Ползотворен ден!  :D За съжаление следобеда задуха страшно и принудително събрах сергията.  :-\ Можеше и още.

ООоооо двигатеееел.  :))

Съединитеееееел. Нов е. Странно струва ми се ,че много му е празния ход. Както и да е ,ако работи съм доволен.

Спирачкиииии . Сипах мнооого спирачна течност. Потече от всички 4 кракалца.  Другия път ще ги обезвъздушавам ,ако не протекат спирачните препарати изотпред.

Маркучиииии. Има чифт маркучи ,по дяволите ,забравих да си купя скоби.  >:(   Поправимо.

Гредааааааа. Гредата е като нова . С гумени неща почистени с коресилин. Боре , благодаря.

Духа твърде много ,мам... му. А ,забравих си полуоските! Дек са ми полуоските ,бре!? Ужас.  :o
« Последна редакция: Септември 24, 2018, 17:40:20 от oldrat »

Септември 24, 2018, 21:08:45
Отговор #132

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Съединитеееееел. Нов е. Странно струва ми се ,че много му е празния ход. Както и да е ,ако работи съм доволен.
Няма ли възможност за регулиране чрез жилото, помпичката или там както е предвидено заводски? Завиждам за щастливия момент с двигателя, моят звезден миг явно ще се позабави и ще мине през междинен етап оборотен мотор за минаване през Кат.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 04, 2018, 19:07:40
Отговор #133

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Има жици. Има схема. Натоварих се с акумулатор поялник на 12в. ,тинол ,клемички - разни ,изолирбанд и една камара ентусиазъм. И като бацнах акумулаторааааа...  ,закачих масатааааа.... и до там! Гледам умно. Разтягам снопчета кабели. Гледам тъпо. После пак умно. И пак тъпо. И нищо.
Rien ne va plus. Буквален превод означава, нищо вече не върви, а по смисъл е: Край на залаганията.
 >:D
Значи правилно. Рендето не върви ,щот жиците изглеждаха по лесни докато ги разкачах. А освен френски си иска и пръч / т.е. жичкаджия/. 

Октомври 04, 2018, 19:25:40
Отговор #134

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ако си чел произведението на Йовков "По жицата" няма начин да не се справиш  :)
Успех!
retrobs.com

Октомври 04, 2018, 19:55:23
Отговор #135

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
По жицата ама на френски.
Много мъка в тоя Йовков ,бе! Мъка страшна. По добре някой дето няма да се мъчи.  ;) Имам един приятел дето ги поназнайва нещата. Ще го чакам да благоволи. Ако не ще , ще дириме професионалист.

Октомври 04, 2018, 20:02:41
Отговор #136

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
По жицата ама на френски.
Много мъка в тоя Йовков ,бе! Мъка страшна. По добре някой дето няма да се мъчи.  ;) Имам един приятел дето ги поназнайва нещата. Ще го чакам да благоволи. Ако не ще , ще дириме професионалист.
"За мъки сме родени,чадо.":каза дядо Поп и отряза голяма филия от сушения бут ...  ;D
retrobs.com

Октомври 04, 2018, 20:14:32
Отговор #137

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
По жицата ама на френски.
Много мъка в тоя Йовков ,бе! Мъка страшна. По добре някой дето няма да се мъчи.  ;) Имам един приятел дето ги поназнайва нещата. Ще го чакам да благоволи. Ако не ще , ще дириме професионалист.
Колегата DMC ги поназнайва също, пък има и отношение към френските талиги... та ако се навие да им хвърли 1 око между биричка и сладка приказка. Щеше да е още по-лесно, ако си беше описал кое къде влиза още като го сваляш, ама е вече късно за тая идея.
« Последна редакция: Октомври 04, 2018, 20:19:17 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 04, 2018, 21:12:42
Отговор #138

Неактивен хромовата_епоха

  • Публикации: 111
все повече заприличва на автомобил.И като каза двигател,гледах-гледах ,брех не го виждам.Ходих да си купя очила и вече го видях.Ама за полуоските ще ми трябва по голям диоптър,сигорно са дебели като клечки за зъби. :)) Абе супер е Рендето,кефи. :)
Привет от рая.
Сатанаил

Октомври 04, 2018, 21:21:06
Отговор #139

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Колега е нарял в такова ренде мотор от Волво 1,7, каза че пасвал 1:1... така че иам мегдан и за силов тЮнинг ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.