Автор Тема: Renault 4 F6 - Искам си рендето!  (Прочетена 113186 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 04, 2018, 19:46:34
Отговор #190

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
В бокса?
Нокаут,нокдаун,или свърши рунда :))
Нокдаун ,мисля! Определено не е нокаут. Надявам се по Коледа да стават ЧУДЕСАаааааа!
Ша се съвземеме! Само някой да брои до 10 ,ама по бавничко така....  :P
Бокс /кутия/ имах в предвид като на формула1. Така де питстоп или както там го викат място дето нещо ги човръкат колите.

Декември 04, 2018, 20:17:19
Отговор #191

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
Абе,разбрах аз още от предния ти пост ама реших да те провокирам ... да разбера дали треньора ти е добър  :))
retrobs.com

Декември 04, 2018, 20:38:35
Отговор #192

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Ти , представяш ли си Румба!? След целия тоя строеж ,вапцане ,редене ,шиене , лепене и чакане на това и онова....
Направо вече претръпнах. Не знам дали ще мога да му се израдвам на рендето като ,подчертавам КАТО проходи. Няма да се предадеме ,ама баси родилните мъки ,тва ако се хванат 5 човека за една седмица са го пуснали да се вее по улицата , а аз чакам Коледа... :-X :-\
Добре ,че не платих предварително затраховката. ;)

Декември 04, 2018, 20:53:40
Отговор #193

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
Когато в стадото се роди недъгаво агънце или го убиват/колят веднага или се грижат цял живот за него повече от здравите! ;)
retrobs.com

Декември 04, 2018, 21:10:50
Отговор #194

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Когато в стадото се роди недъгаво агънце или го убиват/колят веднага или се грижат цял живот за него повече от здравите! ;)
А ся па недъгаво!?
Рендето си беше здравичко и наперено , болнавия му вид беше от ЕГН-то и купчина ревматоидни старчески болежки. Сега е с всички хирургични ,пластични и здравословни процедури ,а и  кардиолог в момента го оперира!  Само няма две три самодиви да го чешат там.  ;D

Декември 04, 2018, 21:15:29
Отговор #195

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
ХАХАХ :))
Трябваше да започнеш със самодивите и бръчките му щяха да се опнат сами :))
retrobs.com

Декември 12, 2018, 19:58:54
Отговор #196

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
 :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Аз и РЕНДЕТО избръмчахме от сервиза! С 200! Е ,не баш 200 , ама на собствен ход! Изминахме цялото разстояние от сервиза до местообитанието! Цели 300 метра ! При това на аварийни и със светещо примигащи фарове.
 :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))  :))
Ако не беше 19 часа и тъмно като в кучи гъз ,щяхме да си побръмчиме още.  Ама и утре е ден!  8))
Сега само да барна карбурацията ,че няма никъв празен ход. На смукач е ОК ,абе с една дума НЕЩОТО пали и ходи. Малко трудно спира ,ама то е въпрос на дотаковане на спирателите. Мнооооо съм доволен, няма да моа да спа нощес. В най скоро време отиваме на аспуф ,че не се трае как ръмжи на бой и драг.
 :)) :)) :)) :)) :)) :))

Декември 12, 2018, 20:04:00
Отговор #197

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Аз и РЕНДЕТО избръмчахме от сервиза! С 200! Е ,не баш 200 , ама на собствен ход! Изминахме цялото разстояние от сервиза до местообитанието! Цели 300 метра ! При това на аварийни и със светещо примигащи фарове.
 :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))  :))
Ако не беше 19 часа и тъмно като в кучи гъз ,щяхме да си побръмчиме още.  Ама и утре е ден!  8))
Сега само да барна карбурацията ,че няма никъв празен ход. На смукач е ОК ,абе с една дума НЕЩОТО пали и ходи. Малко трудно спира ,ама то е въпрос на дотаковане на спирателите. Мнооооо съм доволен, няма да моа да спа нощес. В най скоро време отиваме на аспуф ,че не се трае как ръмжи на бой и драг.
 :)) :)) :)) :)) :)) :))
Хайде,честито!
Фчупи една бутилка шампанско в челното стъкло за късмет :))
retrobs.com

Декември 12, 2018, 20:17:16
Отговор #198

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Хайде,честито!
Фчупи една бутилка шампанско в челното стъкло за късмет :))
Утре , по светло , че да не надраскам боята!
 :))

Декември 12, 2018, 20:20:03
Отговор #199

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
Утре , по светло , че да не надраскам боята!
 :))
Хахах  :))
Много практично .... !
retrobs.com