Автор Тема: Renault 4 F6 - Искам си рендето!  (Прочетена 113740 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 17, 2020, 21:30:23
Отговор #310

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Абе ,колеги ,малко се притеснявам да питам ,ама сигурно не съм единствения... Напоследък като си карам и имам чувството ,че Рендето кара Земята да се върти. Рендето си стои на място и като дам газ и Земята се завърта под гумите на колата. Спирам - Земята също спира. Съответно като завивам просто Земята се завърта в нужната посока.
Тука щях да сложа снимка за по нагледно на километража 12000 и 100км/ч  +-10 ,де . Не я намирам обаче. Други път ше снимам по убаво.
Пък обиколката на земята има няма 40000. Още малко ше я врътна цялата... Малко е  като теорията на относителноста ама пък чак Земята да се върти около мене?!?!   ::)  Та въпросът е: Само ми се струва ,нали?! Дали не е няква еуфория!?  :winktongue:
А чувството е мнооо яко.  8))  И това без да пуша от тая.  O0
'Ма некой път шъ я врътна докато дойде Бургас под Рендето ,ама то т'ва ша тря'а винетка...  :(

Всъшност и без колата става тоя номер ,ама с помоща на някакъв алкохол.  :)) Да се има впредвид че е опасно ,щото понякога Земята рязко се надига и стига до главата. Само предупреждавам. O:-)

Август 02, 2020, 12:48:48
Отговор #311

Неактивен kapitan

  • Публикации: 59
Много як пост!
Колата ти също е хубавелка, видях я в Перник на събора, добра работа си свършил!

Август 04, 2020, 19:49:37
Отговор #312

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Много як пост!
Колата ти също е хубавелка, видях я в Перник на събора, добра работа си свършил!
;D  Благодаря! И аз си я харесвам.  :D

Август 18, 2020, 13:46:12
Отговор #313

Неактивен Logrus

  • Публикации: 289
Най-накрая и аз я видях френската бегачка - изпъква м/у пластмасарките на Стамболийски  ;)
Цветът на живо е много по-свеж - на снимките не е толкова готин.

Август 19, 2020, 23:06:56
Отговор #314

Неактивен kapitan

  • Публикации: 59
Да, много хубав цвят, изтънчена работа!

Август 20, 2020, 20:34:50
Отговор #315

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Да, много хубав цвят, изтънчена работа!
Най-накрая и аз я видях френската бегачка - изпъква м/у пластмасарките на Стамболийски  ;)
Цветът на живо е много по-свеж - на снимките не е толкова готин.
За цвета наистина бях с голяма претенция. Там където ми го правиха беше едно симпатично девойче... Направо го измъчих момичето.  Хем да е резеда ,хем да не съвсем зелено , хем да е близо до предишния цвят хем да е по модерен ,абе мъка страшна 3 дена само за цвета , а се миксира за 15 минути.  Показа ми хиляда и един модела  и на мене все ми жълтее ,сивее или пък твърде зелено и т.н.  :)) :)) :))Но резултата беше супер. Toyota Light Green + нещо което момичето добави.

Октомври 08, 2020, 20:45:33
Отговор #316

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
 ;D
Към днешна дата, да се похваля : Рендето върви на звяр и се кара като ежедневка. С една дума ,карам като луд докато може. Застраховката изтича след 6 дни и ще бъде зазимено под навеса , чак ме е яд.
Преди  месец направих тези снимки , и аха-аха да сменя маслото и филтрите.

 И те си минаха още 1000 километра от тогава... Сега са към 16900. Ще си запазя смяната за напролет. През това време смятам ще му сложа рогчетата на предните калници и калобраните на задните. И ако намеря емблемата Renault4F6 ще стане супер. За жалост от емблемата имам само ault4F6  и даже не помня къде е.

Октомври 08, 2020, 21:29:58
Отговор #317

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
 ;)

Andreev Motorsport TEAM

Октомври 10, 2020, 19:29:55
Отговор #318

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
;)


Еее... Сега ме вкара в някъв шах. На 14.10 изтича ГО-то. Искрено съжалявам ,но май няма да присъствам. Пък и имам още 6-7 кубика дърва за цепене и съботно-неделния фитнес няма начин да се пропусне. Ще си помисля все пак. В Левинс правят месечна застраховка ,но...

Октомври 10, 2020, 20:05:52
Отговор #319

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
И все пак помисли :)
Andreev Motorsport TEAM