Автомобили > Френски автомобили

Renault 4 F6 - Искам си рендето!

<< < (2/66) > >>

hydrometalique:
Помислих си го и аз, но нали позитивизмът трябва да е на първо място  :))

немо:

--- Цитат на: hydrometalique в Ноември 18, 2016, 19:34:29 ---Помислих си го и аз, но нали позитивизмът трябва да е на първо място  :))

--- Край на цитат ---
Ама ти си по френчките работи (романтик един вид   ;D ) ,а аз по швабските (прагматик ),та за това Рено виждам едни 4000лв. на 1-во четене,ако разбира се не се прави "някак си",а на 2-ро четене виждам екземпляри за не непосилна цена,отлично изглеждащи.А като прибавя в уравнението и фактът,че колата нито е някаква уникална и/или много рядка.....Нямам идея има ли ламарини за тоя модел и на какви пари се търгуват,щото това е много важно.

РумбатаБс:
Абе,може да е между 500 и 1000 ама ще изглежда като един червен Опел,който коментирахме в друга тема!
Както винаги съм казвал-"колата си е негова и парите са си негови" така,че той решава!
Успех!

primalfear:
Добре дошъл и от мен. Модела наистина не е много популярен но пък си има своя чар а и като си има добър стопанин готов да го съживи нещата ще се наредят. По тази снимка  може да се каже, че предния капак е жертва, но се намират още. Ако качиш повече снимки ще стане по-ясно  какво те чака.
За модела има много сайтове с части та и по нашите магазини има още части за тях. За цени няма да говоря , че за един скъпо за друг без пари.
Собственика сам ще реши дали са му по силите.
Успех

немо:

Потърсих,че ми стана интересно:с/у 450 евра (без шипинг->внимание:едрогабаритни части!!!) получаваш преден капак и 2 калника  :) Остава въпросът върху какво ще ги сложиш?
Няма да се обаждам повече,докато не се убедя,че темата не е бъзик,да не изляза хейтър или убиващ ентусиазма на ентусиастите...
п.п.
Ей го линка,да го има:
https://www.franzose.de/en/Home/

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия