Автор Тема: Renault 4 F6 - Искам си рендето!  (Прочетена 112625 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 06, 2019, 21:56:20
Отговор #270

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1596
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
жестоко! много се накефих на това видео, особено интериорно е бонбон :)

Юни 07, 2019, 23:56:48
Отговор #271

Неактивен gtturbohead

  • Публикации: 66
  • Renault 5 GT Turbo phase 1
Колега, ще съберем ли рендетата на Спасовден?

Юни 08, 2019, 12:29:52
Отговор #272

Неактивен maini4ka

  • Публикации: 495
    • каналът ми в кинескопа
Браво на японците от Dream Automotive Development and Design (DAMD), чудесна реплика са избарали! Жалко, че Suzuki правят Ancel Lapin само за японския пазар - ловя бас, че варант с ляв волан би имал успех в Европа!

Вижте в нета и техните мини G-класа и мини Defender на основата на Судзуки Джимни!

« Последна редакция: Юни 08, 2019, 12:36:54 от maini4ka »

Юни 09, 2019, 21:34:29
Отговор #273

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Намерих си кривия аванс! Оказа се ,че изобщо не бил крив досега защото мембраната дето е накичена на делкото е скъсана вероятно и не функционира изобще. Бях се нагласил да сменя цялото делко и да пляскам с ръчички ама ,не. Делкото ,другото дето мнооого ми приличаше на делко въшност е малко различно. Оста е по дълга с 4-5 см. Обаче ,Изобщо не се притесних да го разглобя и да взема здравия вакуумен механизъм и да го насадя на мойто си делко. Пасна си чудесно и даже си мисля ,че работи. Дано се е изкривил тоя аванс най после.  ;D   
Няма снимки защото телефона ми е отново на сервиз, не си взимайте нокиа даже за подарък. От януари до сега 3 пъти в сервиз за по 3-4 седмици... >:(

Юни 09, 2019, 21:42:42
Отговор #274

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Намерих си кривия аванс! Оказа се ,че изобщо не бил крив досега защото мембраната дето е накичена на делкото е скъсана вероятно и не функционира изобще. Бях се нагласил да сменя цялото делко и да пляскам с ръчички ама ,не. Делкото ,другото дето мнооого ми приличаше на делко въшност е малко различно. Оста е по дълга с 4-5 см. Обаче ,Изобщо не се притесних да го разглобя и да взема здравия вакуумен механизъм и да го насадя на мойто си делко. Пасна си чудесно и даже си мисля ,че работи. Дано се е изкривил тоя аванс най после.  ;D   
Няма снимки защото телефона ми е отново на сервиз, не си взимайте нокиа даже за подарък. От януари до сега 3 пъти в сервиз за по 3-4 седмици... >:(
Щом стигна до там/тук,че да можеш да поправиш "кривия аванс" не се съмнявай в себе си!
Браво!
retrobs.com

Юни 13, 2019, 23:59:15
Отговор #275

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Не правете така! Колеги ,не правете така нито у дома нито в службата.  :-\

Ентусиазирах се аз и джантите са наред да спретна сега. И оня ден ,след Спасовден мероприятието всичките шест налични джанти барабар с гумите 68ми сезон ги занесох на "ПЯСЪКОСТРУЙ - сервиз ГУМИ" . Веднага упоменавам адреза : Околовръстен път и Суходолска до светофра. Работата е там ,че като ги занесох ,човека го нямаше и аз метнах всичко кажи речи през оградата. После по телефона се разбрахме ,когато са готови джантите ,да ми се обади. Всичко изглеждаше чудесно ,обачеее ,отде се намери зъл приятел и ме подкокороса да му звънна пак и да му кажа да прегледа джантите ,стават ли ,криви ли са може ли да ги изправи... И аз се обадих. А пича вика ,ми аз тия жанти не моа да ги изправя шото не стават на машината! Лелеее ,къде попаднах. Викам ,добре де ,дай там ги зачисти и звънкай. И така днес имам жанти. Шест броя. Песъкопочистени! Минах - взех - платих!  Veni ,не vidi ,не vici! Накупил съм всичкия спей на грунд и на черен мат и вече съм някъф профи рииш ли! Стоварвам всичките жанти на поляната и кво да видя! Една с една няма еднакви!  :-[ Ужаст! Зяпам .Зверя се и , оп все пак има две които стават за чифт. И още една годна ,прилича на някоя от тези на колата. Е викам ся тоя гумаджия пясъкоструител малоумен ли е !? Не видя ли ,че са различни и да се обади и да пита ,аджеба за кво са ти шест различни жанти бе баламурник! И се сещам: Баламурник. Що не си ги погледна като ги даваше ,бе идиото!? За кво си даде парите ,бе кретенино? И резултата сега е - платих 6 а имам 2 + 1 жанта! Иначе са зачистени благоприятно. С жената решихме да си направиме барбекю от останалите три. Ша ги снимам итях като спретна барбекюто...
Е ги е!

Тая лявата е с разбити отвори за болтовете. Ама много разбити. За барбекю.
 
Тия са с различен профил изобщо.

А извода е : Не разчитай на някой професионалист да ти коригира елементарните грешки! За него е по лесно да ти вземе парите!

Юни 14, 2019, 13:31:30
Отговор #276

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
А дали са твоите джанти или ти е бутлнал нечии други? Кьормусум табела?
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.

Юни 14, 2019, 17:10:36
Отговор #277

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
А дали са твоите джанти или ти е бутлнал нечии други? Кьормусум табела?
Мойте са си. И глупоста си е мойта. Да бях погледнал преди да ги дам.  :-[

Юли 07, 2019, 18:00:26
Отговор #278

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 :)
retrobs.com

Юли 09, 2019, 22:24:43
Отговор #279

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Значи , аз , 'ко тръгна на морето... П'ръво  - задължително към Бургас ,да пробвам местното пиво. Второ - задължително с Рендето. Имам там един преден капак на бабунки. И трето - тия 5000 тре'а  като станат 10000 да дигна сто и два'есе! Ама не само нанадоле!