Автор Тема: Renault 4 F6 - Искам си рендето!  (Прочетена 112545 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 22, 2019, 19:42:00
Отговор #290

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Разгеле , най после и напоследък. Рендето е здраво ,пали и върви с леки следи от мерцедес по предната броня /гаден застрахователен момент/ ,ама му изтече гражданската и не мисля да я поновявам до феврури или март. За сметка на това проект ГАРАЖ стигна до етап НАВЕС въпреки изграждането на подпорна стена ,насипване на 2 кубика пръст и 1 кубик чакъл и всичките 5 метални профила за подпорки. Дори лист поликаРноБат и руло воалит не сринаха невероятната конструкция на инженерните ми недоумения. Ето резултатъ:

За превоза на цимент ,пръст ,камъни и чакъл използвах колата която е под навеса.  ;D Да си заслужи колибката.

Декември 22, 2019, 19:48:41
Отговор #291

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 :))
Работна кола ... всичко носи  :))
п.п.Малко като обява за транспорт се получи  :-\
retrobs.com

Декември 22, 2019, 20:51:40
Отговор #292

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
:))
Работна кола ... всичко носи  :))
п.п.Малко като обява за транспорт се получи  :-\
Цъ! Само за ЛС /лична служба/. Забеляза ли камерите как са позиционирани!? Сега и аларма ша слагам ,че оня ден са откраднали цял трактор в околноста.  :)) Като в оня виц дето един отишъл на зъболекар , доктора в недоумение : Какво да правя половината зъби са в злато половината в платина и пломбите са диамантени!?!? А пича му вика : Аларма слагай!  :))

Декември 22, 2019, 20:54:55
Отговор #293

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 :))
retrobs.com

Януари 09, 2020, 19:44:31
Отговор #294

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Някакво развитие ... ?
retrobs.com

Януари 11, 2020, 17:45:53
Отговор #295

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
За сега само толкова...

Без ГО ,само комшийските котки бършат капака.  ;) Е ,припалвам на 2 седмици за по 10-20 минути и така...  :-[

Януари 30, 2020, 20:48:19
Отговор #296

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Намерих снимки като за страница 2 които нямах при мен. Горе-долу дават идея за отчайващото състояние в началото.


Януари 30, 2020, 21:00:23
Отговор #297

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Е,като един оптимист ще кажа "историята е виждала и по-зле"  :winktongue:
Важното е,че спаси този автомобил!
retrobs.com

Февруари 10, 2020, 20:48:11
Отговор #298

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)колега важно е да се се отказваме  ;D аз се си мислих че моя нямаше да стане но сега го карам всеки ден  ,направо му спукаха километража   :D :Dи най много ме кефи  секи път като някои почва от миновачите който снима колата или я гледат да ми разкасват истории на колата които са имали говорихме за са ретро и с обич с когото го разказват усмивка на литсето тоба е най  сетно защото  му направих весел деня и заправил са проблемите защото има хубави  спомени с такава ретро кола ❤❤❤поздрав 

Май 01, 2020, 23:17:28
Отговор #299

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
"Летя със колатаа... летя със колатааа...."  или па Васко Кеца: "Със 100 километра в час аз летяяяяааааа.."   ;D Всъшност ,наложи се да помагам на приятел да се пренася. На 2 курса и багажа беше доставен.


 Пък във вторник бях по работа на ул. "Кешан" , Това е около Сточна гара ,пояснявам за несофиянци като мене. Излизам  ,отварям колата и шаш!  :o На седалката карбуратор!  :o И бележка /оставил ми и номер на телефон за да не се чудя какво става/ ! Звъннах му на човека да му благодаря. Уау. Имам откъде да взема водна помпа за петичка. Може да набацам тоя карб... И пак ша летя.  :winktongue: