Автор Тема: Toyota Supra 3.0 mk3  (Прочетена 7512 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 22, 2017, 22:22:17
Отговор #10

Неактивен 8541angelg

  • Публикации: 12
В сервиза на Тодор Дунев ми предлагаха отремонтиран двигател, с монтаж. Ако имаш интерес да вземеш колата, която си гледал, мога да ти дам телефон да им звъннеш за оферта

Март 25, 2017, 23:41:13
Отговор #11

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Аз лично не , но познат има интерес. Ако се договорят да вземе супрата ще пиша. Благодаря за инфото.

Ноември 30, 2017, 14:53:14
Отговор #12

Неактивен lYlDimitrov

  • Публикации: 10
Поздравления за читавият екземпляр, колега! Наистина добър модел на Тойота с доста потентен двигател (като се отстранят някои дребни заводски недоразумения) - 7М. В турбо вариантът си е изключително приятен за каране с много въртящ момент в ниските обороти и доста плавно разгръщане на мощността към високите. В атмосферен вариант също е приятна за каране с уникален звук (и лесна за турбиниране :) ). В Щатите и към моемента този модел е сравнително популярен и пазарът за тунинг части е много добре развит, като с това са намерили лесни и евтини модификации (например 4-бутални предни спирачни апарати от W220 S500 стават отпред без преправяне и адапторни планки, но трябва да се куплират с дискове от Nissan 350Z 330мм). Твоята е преди фейслифта от 89-та и изглежда е атмосферна с W58 ръчна скоростна кутия. Интересно ми е дали е снабдена с LSD диференциал, защото мисля, че атмосферните мотори нямат? Аз имам същата, но 91-ва година, турбо с R154 скорости и LSD диференциал,червена на цвят (Super Red). Ако ти потрябват части за ДВГ, имам цял 7M-GTE на части с 2 комплекта бутала и биели, метална гарнитура, олекотен маховик и други (както и чисто нови) за продан - пиши ми на лично :)