Автор Тема: търся volkswagen beetle, черен или бял, за наем  (Прочетена 8582 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 30, 2016, 08:03:59
Прочетена 8582 пъти

Неактивен Valeria

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Искам да наема бял или черен, ретро volkswagen beetle, някакви предложения?

Ноември 30, 2016, 08:12:50
Отговор #1

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Как пък не се научихте да ги пускате тези обяви ?
Откъде си, що си, за кога ти трябва - хич не му и трябва да знае собственика, нали ?
Как не се научихте, че един собственик на ретро кола не я е реставрирал или съхранявал, за да я даде "за наем" на някой анонимник и не е лошо човек да пусне анонса си с едно обикновено  "Здравейте", "ще бъда благодарен" или "бихте били така добри да ме насочите" , а не с
"Искам" и "някакви предложения" .
Това му липсва на това общество - малко финес и обноски, малко елегантност, особено когато търсиш нещо екзотично и трудно за намиране, нещо което не можеш да си купиш на промоция в мола.
Това за добро утро на всички  :)

Ноември 30, 2016, 08:18:59
Отговор #2

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Как пък не се научихте да ги пускате тези обяви ?
Откъде си, що си, за кога ти трябва - хич не му и трябва да знае собственика, нали ?
Как не се научихте, че един собственик на ретро кола не я е реставрирал или съхранявал, за да я даде "за наем" на някой анонимник и не е лошо човек да пусне анонса си с едно обикновено  "Здравейте", "ще бъда благодарен" или "бихте били така добри да ме насочите" , а не с
"Искам" и "някакви предложения" .
Това му липсва на това общество - малко финес и обноски, малко елегантност, особено когато търсиш нещо екзотично и трудно за намиране, нещо което не можеш да си купиш на промоция в мола.
Това за добро утро на всички  :)
+1 , категорично.
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Ноември 30, 2016, 09:04:55
Отговор #3

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Абсолютно сте прави Боби,Киро.
Аз протърках във форума няколко клавиатури досега, да моля,да питам и подсещам за подробности,координати, инфо и т.н.
Както и да е.
Ще оставя още 1-2 дни това жалко подобие на обява, за може колегата или колежката да коригира и допълни търсенията си, в случай, че желае.

Ноември 30, 2016, 10:55:24
Отговор #4

Неактивен Valeria

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Добро утро!

Първо, извинявам се, че така нетактично и грубо е прозвучала "подобието на обява", за първи път, ever, се включвам във форум, идея нямам как се прави... Директна съм, защото опитах да намеря бийтъл и по други канали, но се оказа затруднително, особено черен.

По същество, интересът ми към ретро автомобил под наем не е личен, а служебен. Правим рекламна кампания, ще обясня в детайли, ако някой откликне. Нужна ни е кола, за 3 часа на ден, за два дена. Естествено, имаме предвид, че собственика няма да я остави без надзор, ще се съобразим с всики негови изисквания.

Пожелавам ведър ден на всички и оставам на линия за препоръки. :)

Ноември 30, 2016, 12:27:25
Отговор #5

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Ако обичате уточнете в кой град Ви е необходим автомобилът и оставете имейл, телефонен номер или друг начин за връзка с Вас.

Поздрави и успех с намирането!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Ноември 30, 2016, 22:27:05
Отговор #6

Неактивен Valeria

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
За София става въпрос. Това е мейлът, на който можете да ме намерите - [email protected]
Благодаря!

Декември 01, 2016, 18:47:07
Отговор #7

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Имам бръмбар /Ситроен/. Половината е черен.

Декември 02, 2016, 13:55:46
Отговор #8

Неактивен Valeria

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Супер, благодаря! Може ли някакъв контакт да ми дадете, или ми пишете на [email protected] :)

Декември 02, 2016, 14:04:24
Отговор #9

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 395
Ще я видим ли таз реклама  ::)
FORD - Found On Road Dead