Автор Тема: Моят проект: Волга ГАЗ 24 1984 - Купе с 2 врати  (Прочетена 17165 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 16, 2016, 19:44:52
Отговор #10

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Успех и от мен , колега. Проектът изглежда обещаващ.
Ето фирма за профили, въпреки че не е специализирана за автомобилни. Ако можеш да ги посетиш в някой от офисите, ще видиш, че имат разнообразие, не са само тези, които са качени в сайта - http://www.gomaplastm.com/products_cat.php?id=6

Декември 16, 2016, 21:47:24
Отговор #11

Неактивен rsk

  • Публикации: 2449
... Ето няколко идеи от към купе и джанти...

За моя вкус няма нито една джанта от показаните, която дори леко да ме накара да се замисля, че става. В нета също не намерих снимка на ГАЗ 24 със сменени джанти, които да ми харесват...

Декември 16, 2016, 21:59:16
Отговор #12

Неактивен ilirobus

  • Публикации: 19
За джантите може да се разширят оригиналните, даже тасовете ще могат да се сложат, което ще се връзва със стила, който се търси.

Декември 16, 2016, 23:18:27
Отговор #13

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7180
Повечето от джантите на снимките са джипови и стоят доста грубо и тежко на Волгата... според мен едни класически "спици" ще заспят, а може и разширавяни с тасове - те също са класика. Иначе адмирации за проекта и явно професионалния подход - ще се полуяи нещо уникално за у нас. От примерните снимки също много ме впечатли проекта в стил Ел камино, може да се каже даже, че ми харесва повече дори от заводските по-късни версии на модела.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 17, 2016, 00:19:00
Отговор #14

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
"Ел каминото " наистина са го направили страхотно  и е от малкото тунинговани 24ки които ми харесват...   Според мен широки джанти с ориг. тасове и бяла лента ще е лудница !

Поздрави за проекта,  аз се боря с оригиналния вид на същата 24ка  но  при мен нещата вървят с бавни темпове :)
Ако колата бъде  снижена   и целия тунинг бъде направен  елегантно без  груби намеси в стила на колата и линията й според мен ще се получи страхотен атомобил !

Праговете от къде са купени ??

Успех

ПС  От кой град си ?
« Последна редакция: Декември 17, 2016, 00:25:00 от fokke »

Декември 17, 2016, 01:47:51
Отговор #15

Неактивен savilko

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8

Праговете от къде са купени ??


Огънаха ми ги по поръчка. Не е нещо страшно. Всеки майсто с такава машина, мисля че "апкант" се казва може да ги направи.

Декември 18, 2016, 05:08:36
Отговор #16

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
С документите как мислиш да се оправяш ??? с тези толкова много преработки.....

Декември 18, 2016, 10:09:25
Отговор #17

Неактивен fifobradata

  • Публикации: 324
Харесвам такива проекти. Преди години имах 24-ка и мислех да слагам осмак от ГАЗ-ка. Но, след много четене и сравняване реших, че само ще си увелича разхода на гориво. После открих, че има такива коли готови - американските. Ако ти се кара кола като Волгата с осмак, автомат и електронни гъдели...Бюик, Шеви, Олдс...много има. :)
Иначе, успех с проекта. Единствено, не ми харесва избора на мотор - БМВ. Осмаците са им тунинговани и оборотни и, може би, не пасват на Волгата като концепция. Но, всеки си има виждане. ::)
Поздрави и успех. :)

Декември 18, 2016, 11:49:18
Отговор #18

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1596
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
адмирации за проекта, аз винаги съм искал подобно нещо, но с москвич 412 :)




не подхождай като клипчето, направи нещо в стила на Чип Фус - той изпъва, подобрява, стилизира оригиналния дизайн - маха дребни елементи и слага други, кастри броните и ги прибира към купето, заиграва се с боята и т.н. ... и ако намериш по-голям цолаж железни джанти, които да се разширят и монтират хром тасове, ще е страхотно!   двуврата волга, тунингована в 80-тарски стил - ще е като концепт, стоял 30 години в таен гараж :)

Декември 19, 2016, 12:46:05
Отговор #19

Неактивен __smirnoff__

  • Публикации: 159
Успех с проекта, очертава се интересно развитие :)