Автор Тема: Bertone Freeclimber 2 - всъдеходът от Торино  (Прочетена 6979 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 23, 2019, 22:24:07
Отговор #30

Неактивен vankovarnata

• Публикации: 241

Лошо... така си я намерих след няколкодневен престой пред блока. Няма следи от удар или изобщо някакъв контакт, подозирам че може да е следствие от разширяване на събрал се отдолу лед може би. Изглежда детайлът е бил ремонтиран и преди - виждат се остатъци от мрежичка отдолу. Ще съм благодарен някой ако може да препоръча добър и не прекалено скъп сервиз в София, където да го залепят отново, по възможност и довършителните работи - китосване и боядисване, за да не обикалям и чакам при няколко различни майстори, че напоследък времето ми е кът.

митак елементарно. взимаш смола плат, събираш фугата закопчаваш с трета ръка. чистиш със шлайфа от двете страни и полагаш нов слой. ползваш топъл въздух. работа за 30 мин.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Януари 23, 2019, 22:47:06
Отговор #31

Неактивен krankenstein

• Публикации: 6840
Мерси Ванка. Пропуснал съм да напиша, че вече намерих професионален сервиз, където оферираха да ми го оправят за 20 лв. без китосване и боядисване разбира се... само трябва да намеря време да го демонтирам и им го занеса.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 23, 2019, 22:54:12
Отговор #32

Неактивен vankovarnata

• Публикации: 241
Мерси Ванка. Пропуснал съм да напиша, че вече намерих професионален сервиз, където оферираха да ми го оправят за 20 лв. без китосване и боядисване разбира се... само трябва да намеря време да го демонтирам и им го занеса.

ко да правиш? демонтаж смешно. прави се на място за макс 30мин на два слоя на страна.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.