Автор Тема: Ежедневните возила? (кой с какво се движи на работа...)  (Прочетена 95832 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 12, 2023, 10:58:24
Отговор #320

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Дидо, изглежда страхотно това ГТС купе, което реално е хечбека на Астра от тази генерация.
Още като дебютираха, много ми харесаха на форма и пропорции. След време ако я сменяш, и ако въобще има ОПС версия на тая генерация, може да я смениш с някое ОРС.

И като толкова отиде към нютаймери коли темата, ето пък това е ежедневната кола- Тойота Приус, на колегата Жоро с Алпините.
Позволявам си да я препостна аз, понеже той си е забравил паролата за Форума.
Неговия Приус е от по-новите генерации, и той с и е много доволен то него.
Казва ми, че макар да е само софт хибрид, може 1-2 мили да мине на леко каране на ток, без да се пуска бензин мотора.

На втората снимка, от другата страна на улицата, се вижда и една друга интересна силно интересна и бърза кола, освен на Жоро Алпина, е това мишосиво актуално М3. Може би е Компетишън версия, като гледам цвета и предната броня, предполагам е на негов съсед.




Декември 24, 2023, 01:17:39
Отговор #321

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Дидо, изглежда страхотно това ГТС купе, което реално е хечбека на Астра от тази генерация.
Още като дебютираха, много ми харесаха на форма и пропорции. След време ако я сменяш, и ако въобще има ОПС версия на тая генерация, може да я смениш с някое ОРС.

Имат OPC