Автор Тема: Изработка на каравана Ken-Skill 1947 Teardrop trailer  (Прочетена 18623 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 14, 2023, 02:46:01
Отговор #110

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Страхотен тим !!
Браво
немец мръсен, бандит магистрален ...

Август 23, 2023, 22:16:39
Отговор #111

Активен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Здравейте отново:)
Върнах се от едномесечно скитане по морето с доста голяма колекция положителни преживявания и снимки.

Малкия Мерцедес ме изненада с доброто си поведение с караванката зад него, на места искаше и 3та, но като цяло не мръдна , като по релси е

Качих каяка на тавана на колата, защото втория каяк имаше проблем и не го взех, а с един каяк от едната страна на каравана не бях сигурен дали няма да носи на една страна поради въздушното съпротивление. Отделно каравана се държи супер добре на високи скорости точно поради формата си , залепва за пътя и става супер стабилна, мога да карам със 140 и не мърда при неравности, а е на торсиони.

Сега след сезона ще сваля целия теглич с гредата, че ме дразни адски много , за следващия сезон се надявам голями кораб да е в кондиция.












Август 24, 2023, 11:24:07
Отговор #112

Неактивен Acropolis 1800

  • Публикации: 163
Страхотен проект и изпълнение! Кефи ме авиаторската (Respect!) и американската тема, Мерсерите, разбира се! Но, аз лично няма да мога да заспя в такъв размер трейлър, тъй като имам клаустрофобия. Виж, ако е онзи размер, където можеш да стоиш прав и да е половин метър по-дълго, тогава определено да.
82 Шкода 120L, прецизна чехословачка без точка ръжда, продадена
85 БМВ 520i, красива италианка с оригинални спойлери Зендер и джанти Алпина, продадена
95 Понтиак Гранд АМ, Спорт Седан, профсъюзен американец, продаден
87 Москвич 2140, отчаян руснак, оригинален соц тунинг и картичка на Саманта Фокс, продаден
97 Ситроен Ксантия СТ Турбо Актива

"Шъ карам като луд!"
"Докато не пукна аз шъ съ качвам на колата!"
Дядо Стефан от Сливен, 92 годишен

Октомври 26, 2023, 12:59:01
Отговор #113

Неактивен dandy

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
 Сега попаднах на снимки от темата(търсейки идеи относно багажник за два каяка  :D ) и...изчетох на един дъх всичко. Отличен проект и най-важното с успешен завършек и перфектен резултат! Тази седмица по случайност видях завършен частен проект на двуместно ремарке със сваляща се кабина за сън и откривам все повече предимства на конфигурацията. Ако не открия "моята" малка каравана ще пристъпя към подобна ръчна изработка. Документално при изрядна регистрация на ремаркето, доколкото разбирам няма законови проблеми при проверки на пътя и преминаване на технически преглед? 

Януари 10, 2024, 23:19:38
Отговор #114

Активен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Сега попаднах на снимки от темата(търсейки идеи относно багажник за два каяка  :D ) и...изчетох на един дъх всичко. Отличен проект и най-важното с успешен завършек и перфектен резултат! Тази седмица по случайност видях завършен частен проект на двуместно ремарке със сваляща се кабина за сън и откривам все повече предимства на конфигурацията. Ако не открия "моята" малка каравана ще пристъпя към подобна ръчна изработка. Документално при изрядна регистрация на ремаркето, доколкото разбирам няма законови проблеми при проверки на пътя и преминаване на технически преглед?

Сега виждам въпроса ти и веднага отговарям.
Регистрацията на ремаркето е като туристическо ремарке, такова нещо пише ив талона  на караваните
Тази година преди морето  минах на преглед като пич и си пердаша  с 200 :)))  Ако решиш да си правиш сам  се обади да даваме акъл
« Последна редакция: Януари 11, 2024, 00:07:02 от fokke »