Автор Тема: Катастрофи в София  (Прочетена 6131 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 20, 2008, 11:08:44
Отговор #10

Неактивен cvetelin

• Глобален модератор
  • Публикации: 724
    • http://classiccar-bg.com
Цитат на: "madboy"
Едино бързо РЕНО ,водачът на което си мислеше преди да изяде боя че разговорите по телефона са по важни от това да внимава за пътната обстановка ,е после като го шамарих ме хвана яд -какви хора и в крайна сметка отложи повикването за кат щото не могъл да чака  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: и в тоя ред на мисли мога да ви кажа че или отсега нататък ще ползвам метрополита или ще си купя Т-72 на ТУЛСКИТЕ ТАНКОВИ ЗАВОДИ и петте си автомобила ще ползвам за извънградско КОРМУВАНЕ .ФАКТ -СОФИЯ се превърна в бойно поле направо ми се къса сърцето ,май един ШОП ще трябва да се изселва на друго по спокойно място .Резултатът от срещата е ДВА СТОПА С ЧЕРВЕН КАНТ ПО 50-евра ПУРА -СВЕТЛООТРАЗИТЕЛ ЗА БАГАЖНИКА 72-евро ,броня ,накрайници за веждите ,ЗАДНА ПРЕСТИЛКА 175-евра ...ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !!!!Итака  ЧЕРВЕНАТА 75 влиза в бокса  :(  :(  :(
ей краси кофти..... тва червеното милано ли?
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Има три неща, които една жена може да направи от нищо-шапка, салата и семейна сцена.

Декември 20, 2008, 19:27:22
Отговор #11

Неактивен Mad&Fast

• /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Ае, стига де! Тъкмо заделиш за нещо друго и все ще се намери някой педерасист да те изненада.........
Няма да ти звъннкам, че си представям какво ти е ....

Декември 20, 2008, 21:25:41
Отговор #12

Неактивен Gigabyte

• Публикации: 194
Ламарини се правят ,пий една вода и продължавай напред...

Декември 20, 2008, 22:38:30
Отговор #13

Неактивен cvetelin

• Глобален модератор
  • Публикации: 724
    • http://classiccar-bg.com
Цитат на: "Gigabyte"
Ламарини се правят ,пий една вода и продължавай напред...
бе така е ... ма ако е било гнилоч ... и като знаем Краси кво прави с колите си ... една такава катастрофа си е доста емоционално нещо :?
Има три неща, които една жена може да направи от нищо-шапка, салата и семейна сцена.

Декември 21, 2008, 23:21:41
Отговор #14

Неактивен madboy

• Публикации: 1896
Здравейте ,тези дни ЕКШЪНА ми дойде в повече ,и когато ми е БОЛНО за автомобила направо не спя -поръчах от Италия нови червени стопове и светлоотразителя за багажника .Бронята я имам чисто нова ,единият пластмасов подкалник е здал багажа но имаме резерви -СЛАВА НА БОГА НАШИЯТ ГОСПОД че имам невероятен нюх за движението в София ,иначе ако не внимавах децата ми бяха в колата и не знам ...........всичко започна ,прибирам се в ЛЮЛИН и карайки в тунела на един ОПЕЛ му пада ауспуха избягах го но попадна леко на задна лява гума и до тамммммммм :mrgreen:  :mrgreen: .На другият ден на ремонтираният бул.СТАМБОЛИЙСКИ стърчи ,,МАЛКА АРМАТУРКА ,,и изпреварвайки маршрутката се натъкнах с предна лява гума на този СТЪРЧАЩ ПРЕДМЕТ .И на другият ден тази случка която ми довърши колата ОТЗАД !!!Повярвайте аз съм християнин и веднага отидох на църква като заведох и децата си .И накрая си казвам ,живота продължава и когато злото ни застига ,човек трябва да има търпение и да е благодарен че всичко се е разминало .Накрая искам да кажа че в крайна сметка АЛФЕТАТА която закупих за части в крайна сметка ще ми служи ВЯРНО !!!!ПОУКА -ТРАНСАКСИАЛ НИКОГА НЕ СЕ СПИРА ДОКАТО ВЪРВИ !!!! :-D  :-D  :-D
Centrum Transaxle

Декември 22, 2008, 00:08:44
Отговор #15

Неактивен ma7e4k0

• Публикации: 241
Цитат на: "madboy"
Здравейте ,тези дни ЕКШЪНА ми дойде в повече ,и когато ми е БОЛНО за автомобила направо не спя -поръчах от Италия нови червени стопове и светлоотразителя за багажника .Бронята я имам чисто нова ,единият пластмасов подкалник е здал багажа но имаме резерви -СЛАВА НА БОГА НАШИЯТ ГОСПОД че имам невероятен нюх за движението в София ,иначе ако не внимавах децата ми бяха в колата и не знам ...........всичко започна ,прибирам се в ЛЮЛИН и карайки в тунела на един ОПЕЛ му пада ауспуха избягах го но попадна леко на задна лява гума и до тамммммммм :mrgreen:  :mrgreen: .На другият ден на ремонтираният бул.СТАМБОЛИЙСКИ стърчи ,,МАЛКА АРМАТУРКА ,,и изпреварвайки маршрутката се натъкнах с предна лява гума на този СТЪРЧАЩ ПРЕДМЕТ .И на другият ден тази случка която ми довърши колата ОТЗАД !!!Повярвайте аз съм християнин и веднага отидох на църква като заведох и децата си .И накрая си казвам ,живота продължава и когато злото ни застига ,човек трябва да има търпение и да е благодарен че всичко се е разминало .Накрая искам да кажа че в крайна сметка АЛФЕТАТА която закупих за части в крайна сметка ще ми служи ВЯРНО !!!!ПОУКА -ТРАНСАКСИАЛ НИКОГА НЕ СЕ СПИРА ДОКАТО ВЪРВИ !!!! :-D  :-D  :-D

Щото е много бърз ...  :mrgreen:
Mercedes-Benz W126

Декември 22, 2008, 11:49:31
Отговор #16

Неактивен viktoros75

• Публикации: 17
Краси много жалко за 75-ца та.
И аз съм за консервацията на трансаксиалите, за това за всекидневно придвижване вече използвам Пежо 205.
Алфата ще ми служи само за дълъг път.

Декември 23, 2008, 23:46:29
Отговор #17

Неактивен madboy

• Публикации: 1896
Да ,Викторе за жалост си прав ,но понеже съм инат и размислих -ВИНАГИ ИМА ЕДИН РЕЗЕРВЕН ТРАНСАКСИАЛ ,за да ми доставя удоволствие .Имам стикерче на АЛФЕТАТА и като спра някъде постоянно я заглеждат .Подготвил съм и малко снимки ,иначе стикерите вече раздадох и май ще имаме нужда от нови  :-D  :-D  :-D
Centrum Transaxle