Автор Тема: Eкзотики в България  (Прочетена 343619 пъти)

0 Потребители и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 26, 2022, 23:31:43
Отговор #570

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Април 27, 2022, 10:00:34
Отговор #571

Неактивен USfan

  • Публикации: 10840
Стари инфота се въртят по тия жълти страници, тази от няколко години качва снимки с Широна, вкл. и зад волана. Но пък, какво от това, все пак си е само колгърл, предполагаемо доста далеч е от събиране на достатъчни суми за собствен хиперкар...

Аз съм го виждал той да го кара често в последните 3-4 години, понеже един от офисите му /или пък друг негов имот/ е в съседство с на чичо Стенли гаража му с американки.
Иначе по Бистрица по-редовно, а и по София, го гледах Ванйо последната зима да кара основно един Урус.

Април 27, 2022, 14:53:30
Отговор #572

Неактивен 5 GTT

  • Публикации: 156
И как решиха, че са произведени само 9 бройки?!

Април 27, 2022, 23:50:27
Отговор #573

Неактивен pateto

  • Публикации: 26
Стари инфота се въртят по тия жълти страници, тази от няколко години качва снимки с Широна, вкл. и зад волана. Но пък, какво от това, все пак си е само колгърл, предполагаемо доста далеч е от събиране на достатъчни суми за собствен хиперкар...

Аз съм го виждал той да го кара често в последните 3-4 години, понеже един от офисите му /или пък друг негов имот/ е в съседство с на чичо Стенли гаража му с американки.
Иначе по Бистрица по-редовно, а и по София, го гледах Ванйо последната зима да кара основно един Урус.

Ами не е старо инфото, защото Бугатито е ново. Първото го е продал Ваньо Алексиев, това е по-скъпото и мощно Super Sport. Вижда се на снимките, макар и замъглен, регистрационният номер е актуалната серия ТЕ. Другото по-интересно е как си купува такова нещо в момент, когато транспортния бранш е в колапс и изнемогва, но това си е негова работа. Минава за един от честните бизнесмени милионери у нас, макар че нещо съдейки по лайфстайла му, го е избил пубертет на стари години...

Април 28, 2022, 23:04:27
Отговор #574

Неактивен carlito

  • Публикации: 419
[quote ] макар че нещо съдейки по лайфстайла му, го е избил пубертет на стари години...
[/quote]
Имах удоволствието да се запозная с него преди повече от 10 год. Тогава го возиха пак в екстравагантна кола. Само това ще кажа :)

Май 19, 2022, 10:18:44
Отговор #575

Неактивен USfan

  • Публикации: 10840
Първия му Широн е тук го има сниман с водачката в Монако.
Някъде в 2019 год. трябва да са снимките, като гледам пълната липса на маски на кадрите с колата, вкл. и вечерните.

&ab_channel=PereNubiolaPhotography

Май 20, 2022, 09:15:30
Отговор #576

Неактивен Alex4real

  • Публикации: 101
Тия рапидки за гипскартон на предния номер някак си не се връзват.

Юни 25, 2022, 03:05:22
Отговор #577

Неактивен Радев

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Будалкаш ни леко, снимката дето постваш, е от Феисбук страницата му."


Е той човека има предвид вляво от Васил кой е - Бъри, лека му пръст и на него.


Сега за първи път попаднах на темата и отваряйки няколко страници видях, че се коментира доста белия Кунтач на Стуци. През 1992-93 г. на паркинга пред тогавашната най-оборотна дискотека в София - Орбилукс, често паркираше и един червен. Така и не разбрах на кой беше в ония години. Никъде няма инфо за него.

Иначе сред другите интересни коли в ония години /може и да сте ги коментирали, не съм изчел всичко/ беше един масленозелен Брабус на моя комшия Сашо Пинокио илил Чироза, както му викахме тогава. В долната махала тогава живееше и Жоро Чопев - в ония години /началото на 90-те/ беше вносител на 4Марс" и "Сникърс" и караше едно жълто Диабло.

Юни 25, 2022, 09:56:31
Отговор #578

Неактивен USfan

  • Публикации: 10840
Будалкаш ни леко, снимката дето постваш, е от Феисбук страницата му."


Е той човека има предвид вляво от Васил кой е - Бъри, лека му пръст и на него.


Сега за първи път попаднах на темата и отваряйки няколко страници видях, че се коментира доста белия Кунтач на Стуци. През 1992-93 г. на паркинга пред тогавашната най-оборотна дискотека в София - Орбилукс, често паркираше и един червен. Така и не разбрах на кой беше в ония години. Никъде няма инфо за него.

Иначе сред другите интересни коли в ония години /може и да сте ги коментирали, не съм изчел всичко/ беше един масленозелен Брабус на моя комшия Сашо Пинокио илил Чироза, както му викахме тогава.
В долната махала тогава живееше и Жоро Чопев - в ония години /началото на 90-те/ беше вносител на 4Марс" и "Сникърс" и караше едно жълто Диабло.

На Сашо Брабуса зеленото с124 Купе бе фалшив Брабус.
Той първо го караше със стандартните му надписи 300СЕ отзад, а после му присади Брабус джанти и надписи.
То това му беше практика да ъпгрейдва надписите отзад, за авторитет.  :))
Преди това с124 купе зеленото, той имаше един седан в124 230 Е тесна лайстна, някъде в 1991-1992 год. го караше, на който беше присадил надпис- 300Е отзаде. ))
А то се виждаше по ауспуха с една крайна тръба, че колата е примерно 200 или макс. 230Е.

Червения Кунтач съм го виждал да го кара точно в 1993 год. Жоро Илиев.
Бе късна версия, 25-години Анивърсари, с хрилете долу по праговете.
Идваше с него на бара на Максо, дето е съвсем наблизо до х-л Орбита и до Японския.
Да, след 1994 и аз не съм виждал тоя Кунтач червения, никъде другаде в Бг, нито в София. Още тогава сигурно са го реекспортирали в Русия или Турция, примерно.

Юни 25, 2022, 15:04:38
Отговор #579

Неактивен Радев

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Хаха, а бе и аз имах съмнения по въпроса, но бяхме по-малки тогава и му вярваме. В интерес на истината и на вид, и на звук го докарваше.