Автор Тема: Eкзотики в България  (Прочетена 244166 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 26, 2022, 23:31:43
Отговор #570

Неактивен bomber

• Публикации: 4030
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Април 27, 2022, 10:00:34
Отговор #571

Неактивен USfan

• Публикации: 9554
Стари инфота се въртят по тия жълти страници, тази от няколко години качва снимки с Широна, вкл. и зад волана. Но пък, какво от това, все пак си е само колгърл, предполагаемо доста далеч е от събиране на достатъчни суми за собствен хиперкар...

Аз съм го виждал той да го кара често в последните 3-4 години, понеже един от офисите му /или пък друг негов имот/ е в съседство с на чичо Стенли гаража му с американки.
Иначе по Бистрица по-редовно, а и по София, го гледах Ванйо последната зима да кара основно един Урус.

Април 27, 2022, 14:53:30
Отговор #572

Неактивен 5 GTT

• Публикации: 145
И как решиха, че са произведени само 9 бройки?!

Април 27, 2022, 23:50:27
Отговор #573

Неактивен pateto

• Публикации: 21
Стари инфота се въртят по тия жълти страници, тази от няколко години качва снимки с Широна, вкл. и зад волана. Но пък, какво от това, все пак си е само колгърл, предполагаемо доста далеч е от събиране на достатъчни суми за собствен хиперкар...

Аз съм го виждал той да го кара често в последните 3-4 години, понеже един от офисите му /или пък друг негов имот/ е в съседство с на чичо Стенли гаража му с американки.
Иначе по Бистрица по-редовно, а и по София, го гледах Ванйо последната зима да кара основно един Урус.

Ами не е старо инфото, защото Бугатито е ново. Първото го е продал Ваньо Алексиев, това е по-скъпото и мощно Super Sport. Вижда се на снимките, макар и замъглен, регистрационният номер е актуалната серия ТЕ. Другото по-интересно е как си купува такова нещо в момент, когато транспортния бранш е в колапс и изнемогва, но това си е негова работа. Минава за един от честните бизнесмени милионери у нас, макар че нещо съдейки по лайфстайла му, го е избил пубертет на стари години...

Април 28, 2022, 23:04:27
Отговор #574

Неактивен carlito

• Публикации: 347
[quote ] макар че нещо съдейки по лайфстайла му, го е избил пубертет на стари години...
[/quote]
Имах удоволствието да се запозная с него преди повече от 10 год. Тогава го возиха пак в екстравагантна кола. Само това ще кажа :)

Май 19, 2022, 10:18:44
Отговор #575

Неактивен USfan

• Публикации: 9554
Първия му Широн е тук го има сниман с водачката в Монако.
Някъде в 2019 год. трябва да са снимките, като гледам пълната липса на маски на кадрите с колата, вкл. и вечерните.

&ab_channel=PereNubiolaPhotography

Май 20, 2022, 09:15:30
Отговор #576

Неактивен Alex4real

• Публикации: 92
Тия рапидки за гипскартон на предния номер някак си не се връзват.