Автор Тема: Eкзотики в България  (Прочетена 337828 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 04, 2017, 21:16:02
Отговор #80

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ех, тия стикери много развалят магията...
Е, щом вече преминахме и към нютаймери, ще се престраша да пусна и аз споменатото Порше Карера ГТ, което вероятно е и единствено у нас, ако все още е тук де /снимките са от 2009 г/...




Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 04, 2017, 21:42:27
Отговор #81

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Снимките не са мой, не знам дали е реплика или не.  O0


Февруари 04, 2017, 21:45:52
Отговор #82

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Реплика, при това и не чак толкова добра.

Февруари 04, 2017, 22:32:09
Отговор #83

Неактивен photo

  • Публикации: 207
Колеги ще помоля да се въздържаме от нови екзотики или да направим една тема за нютайм екзотики. Ако мислите, че е добра идея бих направил една имам и по тази тема няколко интересни неща! Иначе "Ferrari"-то е реплика наистина, но е доста зле бих казал. Maserati-то се продаваше в mobile последно като гледах, а Carrera-та мисля, че вече не е в България, а и дори да е не е единствена. Има една червена, която до скоро се продаваше ако не се продава и в момента в някаква автокъща. Мисля, че има и още 1, за която не знам нищо пак сива.

Февруари 04, 2017, 22:52:21
Отговор #84

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Колеги ще помоля да се въздържаме от нови екзотики или да направим една тема за нютайм екзотики. Ако мислите, че е добра идея бих направил една имам и по тази тема няколко интересни неща! Иначе "Ferrari"-то е реплика наистина, но е доста зле бих казал. Maserati-то се продаваше в mobile последно като гледах, а Carrera-та мисля, че вече не е в България, а и дори да е не е единствена. Има една червена, която до скоро се продаваше ако не се продава и в момента в някаква автокъща. Мисля, че има и още 1, за която не знам нищо пак сива.

Не, според мен няма нужда от нютаймер екзотики, защото тя ще препокрива настоящата за нютаймери :)
Ако имаш интересни неща за там, давай ... не ни ги спестявай ;)

Иначе да, сега прегледах мобиле.бг и Мазератито наистина е там, дори на заден план се вижда и джипа на същия човек, а като гледам обявения пробег от 12 500 км и факта, че за 5-6 години съм го виждал два пъти, вероятно са му реалните км :)

Февруари 05, 2017, 00:06:57
Отговор #85

Неактивен photo

  • Публикации: 207
Най-вероятно повечето коли са дъвкани и преди, трябва да прегледам темата и ако се сетя за нещо, което не е споменато там ще го пусна :)

Февруари 05, 2017, 00:12:58
Отговор #86

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Никак не съм фен на репликите ,обаче едно силно ме развълнува като по-малък - Ферари F40 . До съвсем скоро си стоеше на платения паркинг/автосалон  срещу Спортна зала във Варна. Обаче от известно време гледам ,че няма нито една кола . Интересно какво ли се е случило с него. Някои казваха ,че е на база порше 924 , други на фиеро ... Някой има ли инфо или снимки ?

Февруари 05, 2017, 00:40:22
Отговор #87

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Дидо, варненската кошница действително е на база на 924. Като малък може и да си се впечатлил, но сега ако видиш нейни снимки, ще умреш от смях, сигурен съм. Или ще те хване яд, че са развалили Porsche-то.

Ето една снимка на истинско F40, което предполагам, че само е минало през България:



Ако на някой му се гледат по-нови екзотики - ето го сайта: https://www.autogespot.bg/spots/bulgaria?spottype=photo

Февруари 05, 2017, 00:51:35
Отговор #88

Неактивен photo

  • Публикации: 207
До колкото знам тази истинската F40-ска е стояла доста време из България, но вече не е в държавата.
« Последна редакция: Февруари 05, 2017, 00:54:26 от photo »

Февруари 05, 2017, 10:30:05
Отговор #89

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Дидо, варненската кошница действително е на база на 924. Като малък може и да си се впечатлил, но сега ако видиш нейни снимки, ще умреш от смях, сигурен съм. Или ще те хване яд, че са развалили Porsche-то.
Мислех, че е на база Fiero... както и да е - и мен ме дразнят много такива "дървени" реплики. Единственото, което бих карал е Порше 550 спайдър на база Шкода 120 - има такова правено в Чехия или Словакия, не помня точно... може и 356 на база костенурка или в краен случай някоя АС Кобра - има наистина доста добри реплики, само кесията ти да е дълбока :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.