Автор Тема: Национален ретро пазар, 25.03.2017 г. писта Дракон,с.Калояново, обл.Пловдив.  (Прочетена 8919 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 20, 2017, 22:19:05
Отговор #10

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Влади, не искам да разводнявам темата, затова писах и че правя отметка само за протокола.За пазара не са необходими нито пожарни, нито, линейки, освен ако някой не се напие, нито маршали, нито генерали.
Затова и писах - нищо общо с битака. Отбелязах го , понеже си го анонсирал в темата за пазара, а не за рейсинга. И е много лесно да не се допуска до пистата този, който не си е заплатил билетчето с включени "екстри".

Март 20, 2017, 22:33:47
Отговор #11

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Идеята на събитието е да използваме на макс слънчевия ден, спортното съоръжение и да се видим. Класик рейсинга е отделно мероприятие.  Много хора като дойдат на пазара искат да карат. За да карат трябва да им подсигуря условия. Това наложи вдигането на цената на билета. Клуба не цели печалба , а покриване на разходи за наем на съоръжението. Един човек да иска да покара, да си повози детето, ние трябва да реагираме. Мога да ти предоставя всички разходни документи, за да не си помислиш, че ще ставаме мЕлЕонери. Това са елементарни разходи ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 20, 2017, 22:35:48
Отговор #12

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Аз доколкото разбирам тази такса се определя от собственика на пистата - винаги досега, на всички събори, рейсинги и т.н. тя е била 5 лв. за публиката, но сега явно са решили вече да я вдигнат. Не че 3 лв разлика е нещо съществено де.

п.с. и доколкото разбирам, който иска да покара ще трябва да се бръкне още 50 лв. /ако и тази такса не са я вдигнали/, така че и според мен едното няма общо с другото... Влади, поправи ме ако не съм разбрал. За протокола, ще идвам с товарна кола да пазарувам, така че съм пас за карането. O:-)
« Последна редакция: Март 20, 2017, 22:44:14 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 20, 2017, 22:53:58
Отговор #13

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Да, таксата до сега беше 5.00 лв, но с оглед разходите се вдига на 8.00 лв. Карането е по желание, миналата година беше 30.00 лв, но вече е 50.00 лв. За пазара билета е 8.00 лв. и не се изискват други разходи.Терена е ваш, покупко-продажбите са си ваша работа, но ако някой иска да си повози детето, жената, гаджето, аз съм длъжен да подсигуря условия, а това са разходи. Лично ти знаеш, че трябва да има линейка, пожарна и маршали на пистата. Не смятам , че три уева ще те съборят. За следващата година входа ще 10 кинта, за да има качествено събитие. Нали? ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 20, 2017, 23:08:09
Отговор #14

Неактивен stoqn4ooo

  • Публикации: 103
Колеги очаква ли се да стане голям пазар или ще има две, три сергии  O:-)

Март 20, 2017, 23:10:18
Отговор #15

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Е, нЕма да ни съборят... не е чак като ретро рали България, където таксата се вдигнала Х 2,5 спрямо миналата година. Но както би казал Стоичков - имаш пари, играЙш - немаш, нИ играЙш ;)
За следващата година входа ще 10 кинта, за да има качествено събитие. Нали? ;)
Е, те тва е ключовият момент - колко ще е по-качествено.
« Последна редакция: Март 20, 2017, 23:12:49 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 20, 2017, 23:45:11
Отговор #16

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Колеги очаква ли се да стане голям пазар или ще има две, три сергии  O:-)
Това зависи само от вас.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 21, 2017, 22:42:51
Отговор #17

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Колеги, на пистата ще работят и двете заведения. Едното е караваната до старта, другото е ресторанта до входа. В ресторанта ще има топли гозби освен скарата и сандвичите. Също така всички фризери са заредени с много бира. Очакваме ви!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 22, 2017, 06:25:07
Отговор #18

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 394
От колко започва ?
FORD - Found On Road Dead

Март 22, 2017, 22:26:55
Отговор #19

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Входа на пистата ще бъде отворен от 8.00 ч. Предполагам , че пазара ще започне от 9.00 ч.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !