Автор Тема: Ретро парад СЛИВЕН - 29. 04. 2017 г.  (Прочетена 6559 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 23, 2017, 10:40:08
Прочетена 6559 пъти

Неактивен Валентин Дойчинов

  • Публикации: 10
Здравейте приятели и колеги! Пролетта дойде и времето до първия ретро парад от календара за 2017 наближава. Тази година ще бъде на 29ти Април - Събота! Както и до сега, започваме да се събираме на Пежо Център от 10ч.
11:45 тръгваме от там за парадната обиколка и 12ч. започваме да се подреждаме на площад Хаджи Димитър в центъра на града.
Допълнително ще уточним цената на куверта за ресторанта и хотела за тези от вас, които искат да останат.
« Последна редакция: Март 23, 2017, 10:52:07 от dido1903 »

Март 29, 2017, 14:47:05
Отговор #1

Неактивен Валентин Дойчинов

  • Публикации: 10
Допълнително инфо, за тези от вас, които решат да останат да ни гостуват в 4 звездния хотел-ресторант "Национал"
Три степенно меню: салата, основно и десерт с 50мл.ракия и чаша вино - 30лв.
Двойна стая делукс -69лв.
Единична стая - 59лв.
Двойна стая в къщата за гости в двора на хотела - 49лв.
За повече информация и записвания - 0888454550 Ники

Април 21, 2017, 09:56:28
Отговор #2

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
В Сливен за пета година ще има ретропарад на автомобили
/Велина Василева, БТА/

В Сливен за пета година ще има ретропарад на автомобили, каза за БТА председателят на ретроклуба "Туида класик" Валентин Дойчинов.
Ретропарадът ще се състои на 29 април, като домакините ще посрещнат автомобилите на един от входовете на града в 10 часа.
В 11.30 часа те ще направят обиколка на града, а в 12 часа автомобилите ще бъдат разположени на централния площад "Хаджи Димитър".
След класирането и награждаването на отличените, ще има състезание по майсторско управление.

През миналата година в парада са участвали 124 автомобила и около 40 мотоциклети, каза Дойчинов и допълни, че очаква през тази година участниците да са повече.
Свои автомобили ще представят колекционери от София, Стара Загора, Бургас, Варна, Хасково, Кубрат, Русе и други градове. Ще участват и всички членове на сливенския ретроклуб.
Намерението на организаторите е за първа година да бъде показан камион.
Сред особено редките и ценни автомобили, Дойчинов посочи "Джаует" от 1925 г., който тази година ще направи своят дебют на сливенския ретропарад. Автомобилът е собственост на известния колекционер Тодор Деляков от Поморие, а някога е принадлежал на лондонския Музей на историческите автомобили.
Дебют ще направи и един Студибейкър от ретроклуба в Стара Загора.
В парада, който организаторите искат да превърнат в ежегоден пролетен празник, ще участват и деца от Детския комплекс, мажоретен състав и оркестър "Карандила джуниър".
Идеята е малките оркестранти да участват в обиколката на града, свирещи в ретрокамион "ГАЗ".

Април 29, 2017, 17:16:19
Отговор #3

Неактивен Велин

  • Публикации: 18
Баси късмета!
Тъкмо си се прибрах и един плакат за парада. Не пропуснах естествено, отмени няколо задачи за друг път. Може би тече и още, но моторите са ми безинтересни.
Получи се страхотно с малки пропуски може би, но все пак трябва да се оценят усилията на организаторите.
Страхотни автомобили! Изключая френските, италианските и американските. Те са ми суперпротивни като цяло.
Скоро ще публикувам и снимки мои и на познат на познат. Не са много имаше доста, но просто чи беше адски трудно да хвана кадър (до колкото е възможно с телефон) без да има излишен човек в него, чаках по няколко минути да се освободи автомобила.

Как нямаше един Голф? Не е задължително да е 2, можеше и еденичка да е.

Април 29, 2017, 17:43:54
Отговор #4

Активен kaci

  • Публикации: 956
.......Страхотни автомобили! Изключая френските, италианските и американските. Те са ми суперпротивни като цяло......
"Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"

Април 29, 2017, 18:11:04
Отговор #5

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
"Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"
+ 1

Април 29, 2017, 18:16:45
Отговор #6

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 ^-^ ^-^ ^-^
Да .... :))
retrobs.com

Април 29, 2017, 20:06:07
Отговор #7

Неактивен buhalab olimpia

  • Публикации: 87
Като не харесваш автомобили ходи на изложение на цветя примерно или вино :)

Април 29, 2017, 22:22:06
Отговор #8

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Как нямаше един Голф? Не е задължително да е 2, можеше и еденичка да е.
Абе коУега, то и у Перник вече почти не останаА 2-ки, камо ли 1-чки :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 29, 2017, 22:46:25
Отговор #9

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Мен лично тая обиколка на града с 5 км/ч ми дойде малко в повече, да не говоря за трабанта кабрио пред мен дето ми отрови живота...