Автор Тема: Chevrolet - ChevyVan G20 - Conversion Explorer Limited 1995  (Прочетена 25406 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 04, 2017, 19:57:57
Отговор #40

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Пълното щастие за мен е в първия ред "без номер" ;D Чувал съм от хора внасяли стари коли, че ги питали да вписват ли номера на мотора или да пишат без номер, понеже в европейските талони не фигурира номер на ДВГ.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 05, 2017, 08:36:42
Отговор #41

Неактивен fifobradata

  • Публикации: 324
Пълното щастие за мен е в първия ред "без номер" ;D Чувал съм от хора внасяли стари коли, че ги питали да вписват ли номера на мотора или да пишат без номер, понеже в европейските талони не фигурира номер на ДВГ.
След като дълги години регистрираха американските коли "без номер", в последно време чух, че в София почнали да пишат ...

Април 05, 2017, 12:58:57
Отговор #42

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Относно номера двигателя не съм имал проблем. Предполагам, че след като в английския талон не пише нищо са решили да не се занимават.

Април 05, 2017, 21:57:20
Отговор #43

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Пълното щастие за мен е в първия ред "без номер" ;D Чувал съм от хора внасяли стари коли, че ги питали да вписват ли номера на мотора или да пишат без номер, понеже в европейските талони не фигурира номер на ДВГ.

Ако във графа Р5 пише "без номер" пълното щастие е само ако на двигателя действително няма номер.
Ако техника на канала  просто не го е намерил,а при последваща пререгистрация друг техник намери номера,проблема е вързан в кърпа.На собственика  напълно законно ще му бъде предявена претенция да доказва произхода на двигателя,без значение,че това може да е двигателя с който колата е излязла от завода.
Когато съм регистрирал коли без номер на Р5,лично аз преди това съм оглеждал подробно целия двигател и съм търсил дали някъде няма да изскочи номер ,това с цел да си спестя евентуални бъдещи главоболия на мен или на последващ собственик.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Април 05, 2017, 22:46:52
Отговор #44

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Задната седалка е електрическа, има и закачалка за дрехи  :)

Честита придобивка и тук, Боби! 
Пожелавам ти дълги и щастливи километри с него, и задължително да стигнеш и да Курорта Златни пясъци, и да го паркираш поне за 1 час пред хотел Интернационал, и да си го гледаш отгоре от Кафето на 2-я етаж.  :D

Малко странно ти пожелавам разходка до Златните,  :)) понеже детските ми спомени баш от такива чисто нови фулсайз Ванове у нас през 70те и 80те год. са свързани с редовното им идване с тях на чужденци гости на тоя наш тогава най престижен курорт.
Обикновено тия ванове тогава идващи у нас, бяха с номера от Кувейт, Йордания, а някои от тях с западнонемски номера.
Бяха приоритено боядисани в преливащи сребристи и светлосини металици, а вътре бяха точно с такава кралскосиня кожена или плюш тапицерия, и то винаги на баклави ушита като твоята.
Тия тогава у нас идващите имаха почти винаги и големи хромирани багажници на покрива, както и задълже с масивна стълбичка, водеща към тях.

За мен си бяха нещо като смеска между дворец и летяща чиния, още са ми пред очите.
За съжаление след войната в Кувейт, изведнъж всички кувейтчани спряха да идват у нас за дълъг период с коли, вкл. и с такива ванове, и нашия автопейзаж по морето, стана доста по блед без тях.

Април 06, 2017, 14:52:12
Отговор #45

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Благодаря Люси, смятам до други дестинации да се подвизавам с шевито, но и до Златните може да стигна.

Да приключа с подробните снимки.


Май 08, 2017, 17:51:44
Отговор #46

Неактивен CJ7

  • Публикации: 1063
Много готин Бус, браво! :) Малко късно го виждам, но честито! Със здраве да си го караш и много безаварийни километри!

Февруари 26, 2018, 21:39:07
Отговор #47

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
В очакване на пролетта. :)


Март 08, 2018, 20:43:16
Отговор #48

Неактивен batko

  • Публикации: 96
доста запазен за годините си изглежда, джантите са маниашки, ако са тия бих поръчал и капачките с нови гайки луг нътс, доста добре ще стане https://www.cragarwheel.com/wheels/wheelsdetails/series-342-d-window
« Последна редакция: Март 08, 2018, 20:53:49 от batko »
2002 Chevrolet Tahoe
1977 Honda CB 125T
1969 Moto Morini

Март 09, 2018, 18:16:55
Отговор #49

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Вярно че са същите, гайки имам, за капачки не съм се сетил  :D