Автор Тема: 9-10-11 Юни - ClassicCar Излет 2017 - Арбанаси  (Прочетена 14915 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 12, 2017, 21:09:17
Отговор #40

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Имам градивна критика към организатора.
Защо се ограничава такова събиране до един път годишно. Както винаги се получи чудесно и нямам нищо против да е поне два пъти годишно.
Поздрави
+1
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Юни 12, 2017, 22:13:30
Отговор #41

Неактивен de4o

  • Публикации: 46
Може малко да сме се отклонили от програмата и точните часове , но беше много приятно срещнахме  се с приятни  и интересни хора и автомобили. Благодарен съм че се състоя събора и бих се включил пак :)
Подкрепям идеята за два пъти годишно

« Последна редакция: Юни 12, 2017, 22:16:22 от de4o »

Юни 13, 2017, 07:52:52
Отговор #42

Неактивен kaci

  • Публикации: 956





Юни 13, 2017, 08:39:01
Отговор #43

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
И аз съм много доволен от мерприятието, макар, че не успях да остана и за неделята.  По път за В. Търново имах шанса да покарам и червения Спринт, което беше вълнуващо преживяване. Единствено Арбанаси нещо ме разочарова, но това не беше толкова важно. Хотнишките водопади и Никополис Ад Иструм са страхотни попадения за туризъм в областта. С малко повече реклама биха станали посещаеми като Крушунските водопади и Царевец.
Колкото до организацията на самото мероприятие - следвахме началото на мероприятието и първата дестинация. След това импровизирахме и той Speeder го е отбелязал това в програмата, и е оставил и телефон. А и аз ти писах във фейсбук няколко дена по-рано, че мероприятието не е точно заковано като времеви прозорци, неофициално е, неформално и е т.н.
Тези форумни сбирки никога не са целели масовост, организация на някакви по-сериозни походи и т.н. Идеята е някакви хора, които са от една порода да се срещнат, да обменят информация, опит, да се повозят на различни автомобили и не на последно място да се махнат за един уикенд от родния си град и да се разходят на някакво малко или много непознато място.
Не помня за коя година се събираме - 3 или 4та, но винаги сме били по-малко от 10 човека (не броя половинки и семейства) и винаги като има въпроси се чуваме по телефона. Не случайно Митака го е написал още в първия пост на тази тема.
Жалко, че сме се разминали. Не успях да разбера какво е попречило да звъннеш по телефона като си видял че ни няма, но се надявам следващия път да се координираме добре.
Поздрави!
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Юни 13, 2017, 09:30:35
Отговор #44

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Аз мога само да изкажа своите благодарности към Митака и останалите приятели за прекрасните моменти , които споделяме вече 3-4 години  . Както всеки път неформалната атмосфера и освободения дух на "мероприятието" бяха една от основните причини са чудесното прекарване.
Мога да поема пълна лична отговорност за отклоняването от т.нар. "график" понеже пътьом по моя вина се отбихме да изядохме кИфтетата в с. Ресен и околията, срам ме е, другият път пак ще предложа  :-[
Предлагам другите срещи да нямат часови график , а само примерни точки за посещение, за да може всеки, който не се движи с основната група да има мотив да позвъни и да се ориентира къде ще му е най-удобно да се присъедини. Хотница не беше включена в програмата, беше прекрасно да я посетим.
Поздравявам всички нови приятели, които се радвам , че имам от този момент насетне !
За мен беше чест и удоволствие.

Юни 13, 2017, 13:06:50
Отговор #45

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Радвам се, че се е харесало на някои и съжалявам, че има и недоволни.

Имаше и още един човек, с прекрасен Мерцедес (ще пусна снимките по-късно), който даже дойде на площада на с.Арбанаси и не се обади. Даже и визитка на чистачката му бях оставил....

Затова оставям телефон за връзка тук, във фейсбук... навсякъде. За да се чуем и намерим.

Отделно, Стефан, предварително ти бях препоръчал да дойдеш в Арбанаси, а не на манастира. Да се запознаем и да тръгваме оттам.
Разстоянието между манастира и мястото на тръгване е 10 километра.

Догодина ще има само час на тръгване и организацията ще е по-изчистена.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 13, 2017, 13:08:37
Отговор #46

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Къци, жестоки снимки! Благодаря ти!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 13, 2017, 21:49:12
Отговор #47

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Страхотни места и коли, браво!!! Ретроспекцията от предните години също е много интересна и вече знам, че някой ден си мечтая да посетя излета с някоя Шкодичка.

Юни 13, 2017, 23:00:31
Отговор #48

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Подкрепям идеята за два пъти годишно
И аз подкрепям приемрно едно есенно издание, стига и организатора да е на линия тогава... така ще можем да наваксаме тези, които пропуснахме юнския излет.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 14, 2017, 09:30:22
Отговор #49

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Ден първи - "Пътуването"











145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"