Автомобили > Немски автомобили

Opel Rekord C Sprint Coupe - находката!

<< < (2/40) > >>

kaci:

--- Цитат на: fifobradata в Май 11, 2017, 07:21:30 ---Страхотна красавица, при това гаражна! Честито. ;D

--- Край на цитат ---

+1

Адмирации и за шпионите, къртиците......

Shiban_Dostaw4ik:
ИСКАМ .... просто да я видя на живо и в това състояние :)

dido1903:
Благодаря за добрите думи, Жоро! Желая ти много хубави моменти и успех в работата по колата.
Аз ще се включа с няколко бързи изречения най-вече по намирането на Рекорда.
Обявата за колата си появи в началото на март в Олх - без снимки, без подробности, без инфо.
Тъй като си записвам разни обяви, реших и с тази да направя така до изясняването на въпроса.
Ето я:




Спомням си че в началото на март покрай 3-и бях зает и имах много работа на компютър.
Следобеда докато пиех кафе реших да поразгледам обявите и я видях.
Звъннах и попаднах на . . . посредник!!! Веднага светна предупредителна лампа - поразпитах го, но не беше въобще в час - нито с обявата, нито с модела на колата. Ядосах се и толкова.
Няколко дни по-късно Митака ми писа лично с въпрос дали съм видял обявата.
Отговорих му, че дори съм говорил с посредник. Ето:


--- Цитат на: dido1903 в Март 07, 2017, 12:40:27 ---Мерси,Митко!
Вече звъннах - внимание - ПОСРЕДНИК!
Какъв е точно Рекорда? - "не знам"
Какви форавое и стопове по форма? - Не знам"
Дай телефона на собственика? - "Не ти трябва,аз имам повече информация за колата" (?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!)
Дай снимка? - "Нямам снимка"

Нямам нерви да се занимавам с глупости,Митко,при все че според мен не е измама обявата,просто е некадърник и несериозно подготвен.
Но зверски ме дразни ,че е посредник!!!!!!!!!!
Поздрави!

--- Край на цитат ---

Няколко дни по-късно обчае видях, че телефонът вече е различен - звъннах и тогава попаднах на собственика.
Минахме през стандартния разговор за разпознаване на марка и модел и се убедих, че говорим за Rekord C.

Прецених обаче, че няма да имам сили да се захвана с още една кола и се отказах. Всичко в края на краищата опира до точна преценка на различни фактори, най-вече финансови.

Пък и тъй като беше обществено достояние обявата предположих, че така или иначе ще бъде купена скоро.

В средата на март, т.е. 2 седмици по-късно си бяхме направили традиционната сбирка на по бира в „Дон домат“ и си приказвахме за коли. За какво друго  :D
Митака ме подсети за тази обява, разказах му и обясних на Жоро, който прояви интерес към модела.
Още 4-5 дни по-късно Митака се оказа, че има път към Хасково. Нещо ме глождеше и го помолих при възможност да отскочи до Харманли да види има ли такава кола или не.
Останалото Жоро го е споделил.

valve86:
Честита находка, ще следя с интерес.  :o

немо:

--- Цитат на: DMC в Май 10, 2017, 22:28:27 ---В крайна сметка след като получих благословията и на двамата администратори веднага си взех отпуска и реших да замина на следващия ден за Харманли.

--- Край на цитат ---

Чакай да те "хейтна" и тук:

Връзкаааааар  >:D Мафияяяяяяя  >:D  :winktongue: ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия