Автор Тема: Ремонт на Балкан 50  (Прочетена 7363 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 10, 2017, 20:58:43
Отговор #10

Неактивен Stanchoo

  • Публикации: 19
Колега писах ти, благодаря за услугата. Реших да правя другото балканче тъй като е по запазено и е от 74-75г. Двигателя е като нов перфектен е, обаче незнам дали е от скоростите или от съединителя, но като съединителя отделя се чува виене. Слушал съм и други балканчета вият така но незнам може и да е от факта, че двигателя още не е разработен а е с оригиналните си части.

Юни 11, 2017, 15:59:27
Отговор #11

Неактивен Stanchoo

  • Публикации: 19
Излезе още един проблем реших да отворя карбуратора за да го изчистя и видях че поплавъка е пълен с бензин. Имам още един поплавък който е със счупена пантичка. Ако някой може да ми снима в какво положение е пантичката за да я запоя ще съм ви благодарен.

Юни 14, 2017, 19:19:21
Отговор #12

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Вземи една запалка и обгори поплавъка, там където е спукан ще пламне само си пази лицето и след като видиш къде е спукан го запои. А иначе положението на пантата е хоризонтално, слагаш поплавъка на масата и пантата трябва да стои усподерно на нея. Няма как сега да ти го снимам точно как е :) надявам се да си ме разбрал колега.
Classic Cars

Юни 15, 2017, 01:44:29
Отговор #13

Неактивен Stanchoo

  • Публикации: 19
Пантичката на поплавъка е запоена и се надявам вече да затваря съчмата. Относно поплавъка с бензин не е при мен и като го оглеждах си е запоен направо с бензина вътре. Ще видя да го пробия с нещо тънко или преди четох някъде, че да се извари на котлон с топла вода.