Общи форуми > Ретро автомобили и мотори под наем

Търся за снимки във филм коли произведени до 1970 г.

(1/5) > >>

carlito:
Здравейте колеги,
Предстои снимане на един филм ( по скоро доснимане на кадри в България ) през месец юли в София. Действието на филма се развива в периода 1960-1970г. в Англия, Италия и Франция. За целта търся да наема следните автомобили :
- британски автомобили - режисьора предпочита да са с десен волан, но и с ляв също ще свършат работа
- италиански коли - няма никакви допълнителни изисквания освен това, да са произведени не по-късно от 1970-1972
- всякакви европейски коли - също както и за италианските нямаме специални изисквания, пак е важно да са произведени до 1972 г
За сега подробен график на снимачните дни нямам. Снимачно филма започва на 3-ти юли и е до 10-ти август. Като места за снимки - декорите в киноцентър Бояна, централната част на София и летище ( Терминал 1  ) .
Повечето от колите ще бъдат паркирани, но ще има и няколко които ще се движат.
Ще търсим и няколко актьорски коли ( коли които ще се карат от актьори ) .
Моля Ви, за когото това представлява интерес да се свърже с мен.
Данни за контакт :
- телефонен номер - 0878776666 - Александър се казвам, за тези с които не се познаваме лично.
- viber или whatsApp - 0878776666
- поща - [email protected]
- и разбира се на лично съобщение във форума.
Благодаря Ви предварително и успешен ден !  :)

carlito:
Извинявам се но съм допуснал грешка в изписването на мейла. Правилния е : [email protected]

carlito:
Здравейте колеги, първо да благодаря на всички отзовали се на поканата ми.Пратил съм всички снимки на колите Ви на режисьора и чакам да направи избора си.  Както казах в момента в който имам някаква информация ще я съобщавам и тук на вас. И така за сега снимачните дни, в които ще имаме участие с колите са :
- 4-ти юли  - ЦУМ
- 11-ти юли хотел Балкан ( екс Шератън )
- 13-ти юли - Киноцентър Бояна
- 14-ти юли - зала Арена Армеец
- 17-ти юли - Киноцентър Бояна
- 22-ри юли - Киноцентър Бояна
- 25-ти юли - Летище София терминал 1
-26-ти юли - Летище София терминал 1
- 1-ви август - бул. Дондуков
- 3-ти август - Киноцентър Бояна
- 4-ти август - Киноцентър Бояна

И за да скучая, ми възложиха още задачки. Търсят се още 2 бр мотори Мото гуци ( като рефенцията снимката или подобни )

 и 2-3 броя  Веспа от тези години  .
Ще бъда благодарен, ако ми помогнете и с това.
Поздрави

fluki:
Мога да помогна с явата и ремаркето (или само с явата)

carlito:
Благодаря колега, ще покажа тази красива комбинация на режисьора ми и ще пиша. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия