Общи форуми > Български Ретро рали шампионат

20-то класик рали „Нептун“ 24, 25 юни 2017

<< < (10/10)

GT 51:
И Боби Моравенов е редовен тук Пламенти ;)

galaxie:
Не само съм редовен, но и редовно чета всички теми за всички ралита  :)

rsk:
За мен е все тая дали ще карам с GPS или не, при положение, че организаторът е мой човек и ми съобщава данните от етапите предварително. А това е така, защото и за него е много добре накрая на годината да няма разнообразие в класирането, че само допълнително работа да му се отваря с преправяне на таблици и прочие бумащини. За мен пък славата, която ми носят тези класирания е много важна и така... За протокола обаче ще вметна, че в немските ралита най-вероятно действително има всякакви класове - пясъчни, стрелкови, пружинни, с батерия, соларни, а вероятно и ядрени, че нали са много прецизни немците. Ето няколко снимки от техни ралита:

- Silvretta Classic 2017:


- Silvretta Classic 2016:


- Sachsen Classic 2015:

Nik1600GT:
Роска, NSUто цепи мрака! Но и в Австралия не падат по-долу. Основният клас и уредите за навигация са очевадни ;D. Много сериозно участие и ... всички са доволни  ;D.



krankenstein:
Ей, Роска евала - най-сетне си призна публично "греховете" :)) Ама и тия немци не са по-малко шмекери май - освен, че ползват "забранената" електроника, ами и фордът от клипчето кат' го гледам с каква скорост пълзи преди финала си плаче за санкция с доста наказателни секунди C:-) Важното е обаче, че немеца след финала "и да падне и да бие" все ще се напие с бира и е винаги ухилен и доволен... не знам дали това е заради качеството на ралитата им, или просто етническа черта на "арийците" ::) За нас "ганьовците" май по-подходящ е старият сценарий на рали-походите, за да не се цупим и ревем кат бурсуци... или пък ако случайно победим останалите бурсуци да ни сочат с пръст като измамници, а в случай че загубим да ни се подиграват ехидно. Много ще ми е интересно, ако някое от нашите ретро ралита някога стане наистина международно, как ще се държат гостите от белите държави като ни видят кирливите ризи?

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия