Автор Тема: Пътна помощ - Денонощно от vessomitkov  (Прочетена 67631 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 27, 2018, 20:46:31
Отговор #20

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Днес след като най-накрая спря снега го преместихме от единия гараж в този където ще се прави.




Март 10, 2018, 16:49:14
Отговор #21

Неактивен kok4o

  • Публикации: 106
Колега, 6 метра кадилак девил можеш ли да качиш, че не ми се вижда достатъчно дълга платформата. Въпроса е от Делта хил от сервиза на Кобрата до КАТ да се закара колата като се стопли времето?

Март 10, 2018, 23:26:09
Отговор #22

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Ще премеря платформата. Мисля ,че е точно 5м. дълга. Дори и да стърчи отзад не е проблем, въпроса е да стъпи отзад с гумите, но си трябва мерене. Карал съм С класа и А8 , но Кадилака си е голям. Ще мерна и ще пиша  :D

Май 03, 2018, 10:48:16
Отговор #23

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Скоро не съм качвал инфо и снимки, все някакви проблеми покрай мен, но не спирам да возя всякакви машини. Понатрупаха се и бая класики  ;). Ето ги и тях  :)
Първият е вече познат автомобил на член на форума, вече боядисан и готов за окомплектоване




Следващата е рядка Американка за нашите земи, Шевролет Шавел с редови шестак оригинален. Има бая побългарявания, но при желание всичко се прави. Момчетата с Американките могат да добият представа по нея за размера на камиончето. Шевито се събра и се оказа и бая лекичко, в сравнение с А8 или С класите съвременните.


Може да видите и на Алберто Пежака 404  :winktongue:


Следващата машина е на Жоро новата придобивка, всички я знаете, а именно Опел Рекорд С Спринт, много запазен и почти на финала от своята реставрация. Ходихме до сервиз за леки корекции на новата генерация




Една машина с неясна съдба за сега. Дошла от Варна преди 10г. за да бъде донор за друг автомобил. Впоследствие спасена преди година и отново върната във Варна  :) Форд Капри МК3 от 83г.




Последната е пак форумна кола. Вече боядисана и готова за окомплектоване. Вече прибрана от Варна. Форд Таунус ТС1 купе от 71г.





За сега толкова, имаме леки ремонти по камиончето, но няма как и то вече спада към класиките , а и работата си го амортизира все пак  ;)
« Последна редакция: Май 03, 2018, 10:52:07 от vessomitkov »

Май 06, 2018, 17:13:28
Отговор #24

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Вече вкъщи на сухо и тъмно  :)





Юни 05, 2018, 16:26:30
Отговор #25

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Колегата Тони с Ладите, ме помоли тук /понеже той не е регистриран в форума/ да искажа специални благодарности на Весо, за отзивчивостта и бързата услуга. :)
Много е доволен от умерената цена, и от внимателното качване и возене.

Закъса ежедневката на дъщеря му, тая джипка Мерцедес МЛ, и го влачиха до сервиз чак до красивия квартал  :)) Кремиковци.
Както се вижда, пътната помощ на Весо, качва лесно и коли и с 2.5 тона маса, колкото тежи тоя МЛ.










Юни 29, 2018, 18:55:55
Отговор #26

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Работата не спира, както и превоза на класики. Ето още няколко форумни машини  ;)
Синия Трабант ще му се прави мотора


След 4г. сън , Краси Рангелов (Мадбой) , извади Гранадата от гаража за бала на сина си. Машината е в перфектно здраве




Волгата 21 на Момчил. Три дни се каниме да я прекараме и накрая по нощите все едно я крадеме , хахаха.



Юли 05, 2018, 19:24:37
Отговор #27

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Една легенда изпълзя от гаража си след дълги години сън за да бъде довършена и вкарана в пътя . С огромно удоволствие докарах тази ярко червена Шкода 130РС до мястото, където ще бъде завършена като проект. Чакам с нетърпение крайния резултат  >:D





С колега фен на Транспортерите направихме нещо като Фолцваген тетрис , хахаха. Машината така и не успя да стигне на ход до Асеновград и се наложи да я транспортирам до там. Беше забавно пътуване  :)




Юли 05, 2018, 20:27:58
Отговор #28

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ретро репатрак :)
retrobs.com

Юли 05, 2018, 20:32:46
Отговор #29

Неактивен buhalab olimpia

  • Публикации: 87
Гаража на Кранки не е празен веднага намърда друга класика там.☺