Автор Тема: Пътна помощ - Денонощно от vessomitkov  (Прочетена 67659 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 13, 2019, 13:18:21
Отговор #50

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Покрай тази работа има доста интересни коли, хора и ситуации :)


Едно моторче до КАТ

И едно прибрано от Сърбия , катастрофирало челно там


Една пияна госпожа посред обяд на бул. Цар Борис III


Още една Иж баничарка, но доста рядка, пътническа


Май 13, 2019, 17:44:39
Отговор #51

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ами,който работи коректно го търсят  :)
retrobs.com

Май 14, 2019, 15:15:51
Отговор #52

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Благодаря Румба.Тия дни се очаква ОСИто да е при теб , но има вариянт да не съм аз превоза за съжаление  :-\

Юли 07, 2019, 14:01:17
Отговор #53

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Работата си върви. Още интересни машинки за форума от мен O0
Малко стенс снимки с Каприто на Румен >:D

Баба Симка. Извадихме я изпод навеса след 20г стоене, мивка, нов гараж и вече нов собственик.






Август 28, 2019, 23:16:59
Отговор #54

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Класики, състезания и пак класики. Адреналин и тестостерон под различна форма  >:D



Писта София 2019г. Беше страхотно изживяване. Много бегачки, дино тест и настройки и мноого мирис на гуми и бензин >:D





И една спасена акула , заплашена от скрапа O:-)



Септември 10, 2019, 00:48:48
Отговор #55

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Ретро мотоциклети с кош 8))




Октомври 08, 2019, 23:19:13
Отговор #56

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Огромните ми благодарности към Весо за поредната му навременна намеса и безценна помощ преди месец.
Благодаря ти, Весо!!!
Повече защо се стигна дотам и какво последва после ще пиша в темата допълнително.






Януари 19, 2020, 16:54:34
Отговор #57

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Успешна нова 2020г. Мятам някоя друга снимка , да се знае, че съм на линия ако имате нужда , момчета и момичета ;)






Декември 07, 2020, 09:16:51
Отговор #58

Активен USfan

  • Публикации: 10811



Брей, Веско, много интересно.  :)
Тази Бенц табакера купе, същата ранна версия като екс-моята синята, в кой или за кой град си я карал, и дали е на някой там примерно известен наш ретродеятел, дето да го знаем...

А, да знаеш, днеска или утре ще ти се обадя, да се уточним за едно влачене по-отрано.
Че в нач. м. Януари на следв. година, ако си свободен тогава, ще трябва да караме Крайслера ми Лебарон купе, или до другия адрес на чичо Стенли с амер. коли, дето е в жк. Мотописта, или до сервиза на Кобрата в Делта Хил до с. Кладница, дето оставихме Мустанга.

Тоя път няма да се озорим толкова, колкото с Мустанга преди 2 години...  :))
Гумите на Лебарона се помпат лесно, всички джанти и оси се налични и си се търкалят без проблеми, а и той е малко по-малък и лек от Мустанга... )

Декември 10, 2020, 20:29:09
Отговор #59

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Специални и огромни благодарности на Весо за помощта му вчера вечерта по тъмно, а и днес, за качването и пренасянето от центъра на София, обратно до сервиза Кобра-2 в Делта Хил, на любимата ми Проба турбо.

Пробата в миналите месеци претърпя известен силов тунинг по мотора, на който не издържа естествено, скоростната кутия, като диференциала в нейния напречен трансаксъл се самозавари :)) точно при един старт на светофара под моста на влюбените.
Ето малко снимки от аварията, и от бързата и неотменима помощ, която оказа Веско с качването веднага на колата от сред кръстовището на бул. България, и то с блокирали предни колела.